دانلود بازی Wheel of Fate نسخه DARKSiDERS برای کامپیوتر

Wheel of Fate

یک آرپیجی فانتزی تک نفره قدیمی است که دارای تصویری مدرن از گرافیک و دستیابی به موفقیت AI است که جهان را با بازیکن سازگار می کند. در این برداشت جدید از کلاسیک های قدیمی ، قهرمان Providence شوید و جهان را در یک ماجراجویی همیشه در حال تغییر نجات دهید . به سرزمین پراویدنس خوش آمدید. چرخ سرنوشت شما را به عنوان آواتار خود انتخاب و دنیا را نجات دهید. سرنوشت نیرویی است که همه موجودات را به هم متصل می کند و نظم را در جهان حفظ می کند ، در حالی که دشمن باستانی معروف به The Affliction در هرج و مرج رشد می کند. همانطور که در سراسر کیهان گسترش می یابد ، رشته های اتصال Fate را قطع می کند ، و افرادی را که آلوده می کند به موجودات منحرف و معروف به Fateless تبدیل می کند. و در این نبرد ، The Affliction برنده است. بنابراین ، چرخ سرنوشت باید کفن خود را عقب بکشد و خود را در سرزمین پراویدنس نشان دهد و یک آواتار را برای اقدام انتخاب کند. یک قهرمان برای مبارزه با انبوهی بدون سرنوشت و پیدا کردن رمز شکست در Affliction. شما آن قهرمان هستید ، آواتار چرخ سرنوشت شماست. بازی Wheel of Fate کلاسیک در بهترین حالت است، با سفارشی کردن نژاد ، جنسیت ، ظاهر و کلاس ماجراجوی خود شروع کنید. سپس درست وارد یک نبرد شوید. در سبک RPG می توانید در نبردهای نوبه خود بر استراتژی خود تمرکز کنید. و سپس ما به شما یک نسخه ارتقاء یافته برای افزایش زمان کلیک ارائه می دهیم، بنابراین شما می توانید از رفلکس های گیمر خوب خود استفاده کنید و آسیب حمله و دفاع خود را افزایش دهید. همانطور که ماجراجویی می کنید ، مقدار زیادی غارت جمع خواهید کرد ، سیاه چال ها را رد خواهید کرد ، ماموریت های کامل را انجام خواهید داد ، تجهیزات بهتری تولید خواهید کرد و البته سطح بالاتری خواهید داشت. شخصیت خود را برای به حداکثر رساندن سبک گیم پلی دلخواه خود سفارشی کنید و از OP بهره مند شوید. برای شکست دادن Affliction شما باید مناطقی را باز کنید که مدت زمان زیادی از مهر و موم شده است و فقط با تغییر واقعیت می توان به آنها دسترسی داشت.

 بازی Wheel of Fate

از یک هوش مصنوعی ابتکاری استفاده می کند که مانند Dungeon Master عمل می کند. بی صدا در پس زمینه و از نحوه دوست داشتن شما یاد می گیرد. همانطور که هوش مصنوعی سبک دلخواه شما را می آموزد ، تنظیمات جزئی را برای تطبیق گیم پلی انجام می دهد بدون اینکه متوجه شوید. این یک طیف گسترده ای از گزینه ها برای تغییر از جمله غارت ، محیط ، خطوط داستانی ، تلاش ها ، NPC ها ، گفتگوها و رویدادهای تصادفی است. دفعه بعدی که بازی می کنید ، ممکن است چیزها را به طریقی کاملاً جدید تغییر دهد ، زیرا در مورد چگونگی بازی شما بیشتر می آموزد.
نام: Wheel of Fate
حجم فایل: 2.9 گیگابایت
شرکت سازنده: UDX Interactive Inc., Game Pill Inc
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 7
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی و فرانسوی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: Indie, RPG
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: UDX Interactive Inc
رمز فایل: www.download.ir

Wheel of Fate - DAKSiDERS

Wheel of Fate is an old-school single-player fantasy RPG with a modern take on graphics and a breakthrough AI that adapts the world to the player. Become the hero of Providence and save the world in an ever-changing adventure in this new take on old classics.

لینک دانلود