تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید میدان حمله Raidfield 2 v9.130

Raidfield 2

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید در نبرد های حماسی در ارتش های اتحادیه جماهیر شوروی ، ایالات متحده آمریکا ، آلمان و ژاپن شرکت کنید . در هر کدام از نبرد ها شما می توانید با سلاح های مختلف و تجهیزات نظامی خودتان را مجهز کنید و به سمت میدان نبرد حرکت کنید . در این بازی شما با دسترسی داشتن به یک نقشه می توانید مناطقی که دشمنان در آن قرار گرفته اند را پیدا کنید و با دنبال کردن آن ها بر روی نقشه دشمنان را غافلگیر کنید .

Raidfield 2

یک بازی تیراندازی سوم شخص آنلاین همراه با گرافیک فوق العاده می باشد . در این بازی شما می توانید در گروه های چند نفره همراه با دیگر بازیکنان آنلاین یا دوستان خود وارد میدان نبرد شوید و به صورت گروهی به دشمنان حمله کنید . با شرکت کردن در ماموریت های مختلف مهارت های جنگی خودتان را به چالش بکشانید . دوستان خود را به بازی دعوت کنید و با تشکیل دادن دو گروه با یکدیگر رقابت کنید .
نام: Raidfield 2
حجم فایل: 80 مگابایت
شرکت سازنده: Alphatik Inc
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v9.130
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Raidfield 2 - v9.130

Raidfield 2 - Online WW2 Shooter is a multiplayer third-person shooter with stylish polygonal graphics and a WW2 setting. The user will be able to take part in epic battles on the side of the armies of the USSR, USA, Germany or Japan.

لینک دانلود