تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر KLAUS نسخه کرک شده PLAZA

KLAUS

یک بازی معمایی دوبعدی است که در سال 2019 و توسط استودیو بازی‌سازی La Cosa طراحی و منتشر شده است. توسعه‌دهندگان برای طراحی این عنوان از بازی‌های مشابه کلاسیک الهام گرفته‌اند و نتیجه حاصله را با داستانی جذاب، درگیر کننده و احساسی ترکیب کرده‌اند. شخصیت اصلی بازی KLAUS نام دارد که در زیرزمینی مخوف گرفتارشده است و هیچ اطلاعی از هویت و گذشته خود ندارد. او در نهایت موفق به فرار می‌شود و بخش‌های از هویت خود را بازمی‌یابد. او تصمیم می‌گیرد تا ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی برای شناختن هر چه بیشتر خودش و پیدا کردن علت حبس بودن در زیرزمین پیدا کند. داستان بازی به‌صورت مرحله‌به‌مرحله و بخش بخش به بازیکن ارائه می‌شود به‌گونه‌ای که در آخرین مرحله، ارتباط بخش‌های مختلف و کلیت داستان را متوجه خواهد شد. در بازی شما کنترل شخصیت اصلی یا کلاوس را بر عهده ندارید بلکه به‌عنوان همراه و دوست در کنار او خواهید بود. شما باید به او کمک کنید تا بتواند هر چه سریع‌تر حقیقت خودش و این زیرزمین ترسناک را پیداکرده و از شر آن خلاص شود. کلاوس تنها شخصیت بازی نیست و شخصیت دیگری به نام K1 نیز در

بازی KLAUS

وجود دارد. K1 بزن‌بهادر ماجرا و دوست صمیمی کلاوس است که در مواقع حساس و ضروری به او کمک خواهد کرد. او توانایی خارق‌العاده‌ای دارد و می‌تواند هر مانعی را از پیش رو بردارد. بازیکن قادر است تا در طی مراحل خاصی کنترل هر دو شخصیت را به‌صورت جداگانه بر عهده بگیرد. نکته قابل‌توجه این است که این دو شخصیت انگیزه‌ها و اهداف مشابهی ندارند و هرکدام مسیر بخصوصی دنبال می‌کنند اما در بعضی مواقع می‌توانند با کمک یکدیگر مشکلات و مسائل مهمی را حل کنند. در طول روند بازی با بخش‌هایی به نام حافظه یا memory روبه‌رو خواهید شد که کاملاً قابل بازی هستند. هر حافظه مکانیک بخصوصی دارد و باعث می‌شود تا کلاوس بخشی از حافظه ازدست‌رفته خود را بازیابی کند. 
نام: KLAUS
حجم فایل: 781 مگابایت
شرکت سازنده: La Cosa
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: La Cosa
رمز فایل: www.download.ir

KLAUS - PLAZA

Klaus is a 2D puzzle platformer with a self-aware narrative. Its design takes inspiration from classics games combined with a tense and emotionally engaging story.

لینک دانلود