تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ترسناک و ماجرایی KOJOUJI نسخه PLAZA‌

KOJOUJI

یک بازی علمی تخیلی ترسناک مبتنی بر بقای معمایی می باشد که در یک کارخانه ی متروکه جریان دارد. این بازی بسته به انتخاب ها و تصمیم ها و دستاوردهای بازیکن به چند پایان متفاوت ختم می شود . بازیکن ها در طول پیشبرد بازی پیشرفت می کنند و سطحشان بالاتر می روند . هر مرحله شامل یک سری هدف است که انجام آن ها راه های مختلفی دارد و بازیکن باید بفهمد که چگونه می تواند به بهترین شکل ممکن به آن هدف برسد . شخصیت اصلی

بازی KOJOUJI

یک کارآگاه می باشد که استخدام شده تا اطلاعاتی درباره ی یک فرد که در این کارخانه ی متروکه گم شده است ، جمع آوری کند . این کارآگاه بعد از ورود به کارخانه متوجه می شود که در آن گازهای مسموم کننده و سمی زیادی در آن قرار دارند . او سپس تحقیقات خود را ادامه می دهد و متوجه می شود حقایق وحشتناک تر و بسیار خطرناک تری درباره ی این مکان وجود دارند . این عنوان حدود 3 ساعت گیم پلی دارد ، اما ارزش تکرار بالای آن باعث می شود که بازیکن ها چندین بار آن را به اتمام برسانند تا ساعت ها سرگرم شوند . این بازی با موتور بازی سازی قدرتمند Unreal Engine 4 توسعه یافته است و جالب است بدانید که تمام آن تنها توسط یک نفر ساخته شده است . به زودی هم یک به روز رسان برای بازی منتشر خواهد شد که بخش عظیمی از مشکلات فنی ، باگ ها و ایرادات را برطرف می کند و همچنین تغییرات کوچکی برای بهبود در بازی ایجاد می کند . 
نام: KOJOUJI
شرکت سازنده: SRR_GAMES
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SRR_GAMES
رمز فایل: www.download.ir

KOJOUJI - PLAZA

Kojouji is a sci-fi survival-horror puzle game that takes place in an abandoned factory. The game has multiple ending results depending of the achievements of the player, who can progress through the game freely. The player would have to discover how to complete the objectives and get the complete ending. The protagonist is a detective hired to find a missing person that works in security at a factory. He proceeds to investigate this man whereabouts by going to his workplace, where he discovers that the place is deserted and contamined by poisonous gases. During his investigation, he finds the truth behind this place and discovers that there are far more dangerous things hidden in the depths of the abandoned factory.

لینک دانلود