تبلیغات
تبلیغات

دانلود مستند کره: جنگ بی پایان Korea: The Never-Ending War

Korea: The Never-Ending War

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . 2 ساعت مدت زمان پخش فیلم مستند Korea: The Never-Ending War میباشد . فیلم مستند Korea: The Never-Ending War چگونگی ادامه درگیری در شبه جزیره کره پس از سال 1953 را شرح می دهد . رویدادهایی که برنامه هسته ای کره شمالی را برانگیخته اند و توسعه اقتصادی کره جنوبی پیامدهای بن بست جنگ منجر به امروز شده است ، جایی که کیم جونگ اون در حال توسعه سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک است ، کشتی های جنگی آمریکایی در نزدیکی شبه جزیره کره مستقر شده اند ، یک سیستم ضد موشکی بحث برانگیز در کره جنوبی نصب شده است ، و روابط پرتنش ادامه دارد ؛ با وجود تلاشهای دیپلماتیک اخیر برای همه احزاب .

فیلم مستند Korea: The Never-Ending War

شامل حال و گذشته جنگ است ، از رهبران و وقایع امروز گرفته تا شخصیت های تاریخی و لحظه های گذشته . این فیلم مستند نماهای چندگانه بر روی زمین و در سنگرها ، از شهروندان عادی و سربازانی که در آتش سوزی گرفتار شده اند ، گرفته است تا رهبران سیاسی که سرنوشت جنگ را از دور کنترل می کنند ، شامل نبردهای کلیدی و نقاط عطف و جنگ . جنگ کره با آمریكایی بزرگ ، بودجه عظیم دفاعی ، پایگاههای نظامی در سرتاسر جهان و مداخلات روزمره در درگیریهای دور دست ایالات متحده را مجبور كرد كه به پلیس جهانی تبدیل شود .
نام: Korea: The Never-Ending War
حجم فایل: 921 مگابایت
شرکت سازنده: Ark Media
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.9
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: دو ساعت
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Clair Popkin
ستارگان: John Cho
رمز فایل: www.download.ir

Korea: The Never-Ending War

Shedding new light on a geopolitical hot spot, the film confronts the myth of the "Forgotten War," documenting the post-1953 conflict and global consequences.

لینک دانلود