دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار موزیک سازی KORG M1 v2.3.3 نسخه ویندوز

اولین سینت سایزر ایستگاه کاری که در سال 1988 منتشر شد و صدای اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 را تعریف می کرد:

KORG M1

. سیستم سنتز «AI» (یکپارچه پیشرفته) KORG M1 همراه با مفهوم نوآورانه «ایستگاه کاری» خود، از شکل موج های PCM و جلوه های دیجیتال برای ارائه برنامه های کاملاً کامل و صداهای ترکیبی استفاده می کند. به‌عنوان پیشگام در تولید صدای PCM، نه تنها به خاطر واقعیت صدایش، بلکه به‌خاطر طنین متمایز و شخصیت تونال که سطح بالای فناوری صدای Korg را نشان می‌داد، قابل توجه بود. صداهای متعددی که فقط از KORG M1 در دسترس هستند، که مهم‌ترین آن صدای معروف «M1 Piano» است، توسط نوازندگان و تولیدکنندگان در سراسر جهان شنیده می‌شود، و هنوز هم استفاده می‌شود.
نرم‌افزار KORG M1 دارای رزونانس فیلتر، مدولاسیون VDA و افکت‌های اصلی است که در مجموع تا 18 سیستم نیرو داده شده‌اند. تمام داده‌های PCM، برنامه، و ترکیبی موجود در M1 اصلی و توسعه PCM داخلی M1EX، به‌علاوه داده‌های PCM و داده‌های برنامه/ترکیب از تمام نوزده کارت رام اختیاری را ارائه می‌دهد. علاوه بر همه ۱۹ نوع کارت کارت های PCM ROM برای M1، صدای M1EX که به عنوان بسط PCM داخلی M1 منتشر شد، و همچنین صداهای سری T که M1 را پیشرفته کردند. این دستگاه به صداهای گسترده، از جمله 33000 صدای از پیش تعیین شده و 34 کارت مجهز است.
نام: KORG M1
شرکت سازنده: KORG
تاریخ انتشار: 2022
ورژن: v2.3.3
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
منتشر کننده: KORG
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *