دانلود بازی Krampus Kills – GoldBerg برای کامپیوتر

دانلود بازی Krampus Kills

کرامپوس کیلز یک بازی تیراندازی ترسناک است که داستان پسر بچه ای به نام فینلی 10 ساله را روایت می کند که با پدر و مادرش در شهری شمالی به نام اوکویل زندگی می کند. در شب کریسمس، فین صبورانه منتظر بابانوئل است، اما او نمی داند که شیطان باستانی معروف به کرامپوس، ضد بابا نوئل، برای روح او آمده است! بازی دارای حرکات پرش شدید قلب، مکان‌های متعدد و وحشت شدید با مضمون کریسمس است، زیرا کرامپوس بازیکن را تعقیب می‌کند، قدم‌هایش را در برف دنبال می‌کند و از دیوارها می‌کوبد تا روح جدید او را به دنیای زیرین بیاورد. کرامپوس کیست؟ کرامپوس سایه بابانوئل است و روح بچه های شیطان را به عالم اموات می برد. کرامپوس یکی از قدرتمندترین شیاطین عالم اموات است. در طول ماجراجویی خود در وحشت، طومارهای باستانی کرامپوس را خواهید دید که مملو از افسانه است.

Krampus Kills پس از تماشای ساعت ها پخش آنلاین و تجزیه و تحلیل آنچه بینندگان بیشتر از آن لذت می برند ساخته شد. بازی پر از جامپ اسکر، پازل های چالش برانگیز و هیولاهای وحشتناک و همچنین میم ها و جوک های مخفی است تا بازیکنان را به همراه ترسیدن بخنداند. بازیکنان تشویق می شوند که گیم پلی بازی را به صورت آنلاین ارسال کنند! گروه بزرگی از هیولاهای وحشتناک در کرامپوس کیلز منتظر شما هستند. دیو کریسمس مردگان را در شب ورودش زنده می کند. الف های اهریمنی او به عنوان خوراک توپ به سمت شما خواهند دوید، در حالی که آدم برفی ها از دور توپخانه های یخی را می بارند. زامبی‌ها در هر گوشه‌ای کمین کرده‌اند و آماده برای ازدحام هستند. در نهایت، ما خود کرامپوس را داریم که بازیکن را به شیوه Mr.X در شهر خواب آلود تعقیب می کند.

گیم پلی بازی از عبور مخفیانه در راهروهای تنگ خانه 5000 فوت مربعی والدینتان در نیوانگلند گرفته تا دویدن و تیراندازی در فاضلاب زیرین و کاوش در جنگل خالی از سکنه وسیع در شهر کوچک اوکویل است. گیم پلی بازی بر روی پرش و عناصر داستانی تمرکز دارد که اسطوره کرامپوس را توضیح می دهد. بازی gunplay حول تفنگ ساچمه ای دو لول شما است که سلاح اصلی شماست. Krampus AI برای بازیکنان بسیار تهاجمی و چالش برانگیز است که باید اجتناب کنند. این بازی در هسته خود یک بازی ترسناک “تعقیب کننده” است.

وقتی در این بازی پیروز می شوید، می توانید حالت بقا را باز کنید. حالت بقا (که معمولاً به عنوان horde نیز شناخته می شود) حالتی است که در آن باید تا زمانی که می توانید در برابر امواج بی پایان دشمنان زنده بمانید! مهارت های خود را آزمایش کنید و دستاورد بقای 15 دقیقه ای را باز کنید! این بازی دارای 4 سطح است. خوب، معمولی، شیطون و کابوس. با این حال، یک دشواری دینامیک پنهان نیز وجود دارد که سختی بازی را بر اساس میزان خوب بازی شما تنظیم می کند. بازی Krampus Kills همچنین شامل پشتیبانی کامل کنترلر است. این بازی دارای بافت های زیبای 4k است و نرخ فریم 60 فریم در ثانیه را هدف قرار می دهد. سطوح به گونه ای طراحی شده اند که هم بر روی کامپیوترهای رده بالا و هم بر روی کامپیوترهای پایین رده به صورت روان اجرا شوند. این بازی دارای منوی گزینه های بسیار دقیق برای تنظیمات گرافیکی است تا بازیکنان بتوانند گرافیک را برای کار با ماشین های خود تنظیم کنند.

نام: Krampus Kills
حجم فایل: 13.5 گیگابایت
شرکت سازنده: DangerousBob Studio LLC
تاریخ انتشار: Dec, 2022
امتیاز استیم: 7 از 10
نسخه: GoldBerg
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: DangerousBob Studio LLC
منتشر کننده: DangerousBob Studio LLC
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود
0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *