دانلود نرم افزار Lakes Environmental AERMOD View v8.9.0

Lakes Environmental AERMOD View

یک نرم‌افزار مدل‌سازی قدرتمند است که در رشته‌های محیط‌ زیست خصوصاً پراکندگی هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم‌افزار Lakes Environmental AERMOD View این است که مدل‌های پیش‌فرض AERMOD، ISCST3 و SC-PRIME را در خود جای داده است که برای متخصصین این رشته می‌تواند بسیار کاربردی باشد. یکی از مهم‌ترین مدل‌های موجود در این ابزار مدل پراکندگی هوای US EPA است که برای اندازه‌گیری میزان غلظت و شدت آلودگی در یک منطقه خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قابلیت‌ها و ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار Lakes Environmental AERMOD View:

– رابط کاربری گرافیکی: رابط کاربری این نرم‌افزار به صورت کاملاً یکپارچه طراحی شده است. با کمک این قابلیت مهم قادرید تا ابزارهای گرافیکی مختلف را با یکدیگر ادغام کرده و به صورت هم‌زمان استفاده کنید.

– مصورسازی داده‌ها به صورت سه‌بعدی

– خروجی گرفتن روی گوگل ارث (Google Earth): با کمک این سیستم می‌توانید خروجی‌های خود را روی نقشه‌های گوگل دریافت کرده و درکی بهتر از مناطق تحت تأثیر آلودگی کسب کنید.

– قالب‌های چاپ حرفه‌ای

نام: Lakes Environmental AERMOD View
حجم فایل: 574 مگابایت
شرکت سازنده: Lakes Environmental
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v8.9.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Lakes Environmental AERMOD View v8.9.0

AERMOD View Lakes Environmental is a complete and powerful modeling package in the field of air dispersion, which includes integrated air dispersion models AERMOD, ISCST3 and SC-PRIME. The US EPA air distribution model is widely used to assess the concentration of pollution and sediment from a wide range of sources. The next-generation AMS / EPA adjustment model is based on the planetary boundary layer theory.

لینک دانلود