دانلود بازی کامپیوتر Last Days Of Tascaria نسخه کرک شده TiNYiSO

Last Days Of Tascaria

یک بازی نقش‌آفرینی روگلایک است که در جهان فانتزی Tascaria روایت می‌شود. ماجرا از این قرار است که جادوگری شرور، ارتشی از مردگان را به سمت سرزمین زیبای شما روانه کرده است و شما تنها کسی هستید که می‌توانید جلوی او را بگیرید. انتخاب‌ها و تصمیمات شما در بازی Last Days Of Tascaria از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در نتیجه پایانی بازی و واکنش جناح مختلف تأثیر بسزایی دارد. بازی از سیستم مبارزاتی هم‌زمان و قابل مکث استفاده می‌کند که در نگاه اول ساده به نظر می‌رسد اما سازندگان با کمک عناصر و قابلیت‌هایی مانند روحیه نیروها، موقعیت‌یابی و سیستم کمبو اندکی به این سیستم عمق و غنا بخشیده‌اند. مکانیزم روحیه فقط به نیروی‌های خودی منحصر نیست بلکه برای دشمنان نیز صادق است. وقتی تعداد زیادی از نیروهای دشمن را به صورت هم‌زمان بکشید مابقی پا به فرار خواهند گذاشت. همان‌طور که گفته شد تصمیمات شما نقش مهمی در بازی ایفا می‌کند و بر اساس این تصمیم‌ها با 6 پایان‌بندی متفاوت روبه‌رو خواهیم شد. سیستم مبارزاتی بازی Last Days Of Tascariaبه شما این امکان را می‌دهد تا برای مدت‌زمان اندکی مبارزه را متوقف کرده و در استراتژی خود تجدیدنظر کنید و یا دستورات جدیدی صادر کنید. یکسری از قابلیت‌ها و امکانات را می‌توان با یکدیگر ترکیب کرده و نتایج مضاعفی کسب کرد. به‌عنوان‌مثال می‌توان با ترکیب آتش و باد خسارت بیشتری به دشمنان وارد کرد. 
نام: Last Days Of Tascaria
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Baltica Games
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: TiNYiSO
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Baltica Games
رمز فایل: www.download.ir

Last Days Of Tascaria - TiNYiSO

An evil sorceress has awaken an undead army and you are the only one that can stop it. Last days of Tascaria is a roguelike RPG set in the fantasy world of Tascaria.
Your choices will change how factions react, will alter encounters and will decide the ending that you get. It uses a realtime pausable combat system with multiple elements that add depth, like morale, positioning, combos...

لینک دانلود