تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Lectora Publisher v18.2.3 Build 11896 نسخه ویندوز

Lectora Publisher

یک نرم افزار کاربردی در زمینه ساخت ویدیو و کلیپ های آموزشی برای گوشی میباشد که برای ویندوز منتشر شده است. مهم نیست که در چه حوزه ای فعالیت میکنید،

نرم افزار Lectora Publisher

دارای طیف گسترده ای از قالب ها و فایل ها متناسب با طیف گسترده ای از مهارت ها میباشد که میتوانید به کمک آنها بهترین کلیپ آموزشی را به عنوان رزومه کاری و یا آموش دانش آموزان خود طراحی کنید. کلیپ های خود را به صورت جلسه ای به کمک Lectora Publisher طراحی کرده و آنها را به اشراک بگذارید. ویژگی جدیدی با نام RCD در نسخه جدید برنامه قرار داده شده است که به شما کمک میکند تا پنل خود را در صفحه دسکتاپ خود اجرا کنید، به این منظور که میتوان برای هر آموزش پنل خاص خود را ایجاد کرد و سپس تنها با یک کلیک پنل با عنوان مرتبط اجرا شود تا دسترسی شما به ابزار ها آسان تر شود. رابط کاربری فوق العاده برنامه نیز از دیگر ویژگی های آن میباشد که به شما اجازه میدهد تا بدون هرگونه راهنمایی کلیپ آموزشی خود را به کمک طیف گسترده ای از ابزار ها ایجاد کنید. سازگاری کلیپ ها با تلفن همراه، الگو های آماده، ابزار های متنوع و… همگی از ویژگی های منحصر به فرد برنامه به شمار میروند.
نام: Lectora Publisher
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Trivantis
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v18.2.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Lectora Publisher v18.2.3 Build 11896

A new set of templates are now available from the Getting Started Screen. With built-in navigation, interactive samples, page layouts, and instructions for use, each focuses on different learning styles and common course types.

لینک دانلود