تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی اندروید LifeAfter v1.0.137

LifeAfter یک بازی اندروید در سبک اکشن ، ماجراجویی و ترسناک می باشد که در سال 2019 توسط کمپانی NetEase Games منتشر شده است . در ای بازی یک ویروس کشنده جهان را محاصره کرده و باعث فروپاشی شده است . در این بازی شاهد یک ویروس عفونی هستیم که بسیازی از مردم را کشته و دنیا را تبدیل به یک جهنم کرده است . شما گرفتار سرما ، شنگی ، تشنگی ، خستگی و از همه بدتر کمبود مهمات هستید و در هر قدم برای زنده ماندن باید تلاش کنید ، شما در سرما و تاریکی شب دچار مشکلات فراوان شده و شب هایی پر از وحشت را در این بازی سپری می کنید . در LifeAfter زندگی بازماندگان به طور مداوم توسط بیماری ها، قحطی، سرما، آلوده و سازمان هایی که برنامه های پنهان دارند تهدید می شود. شما باید در میان تمام این خطرات آرام باشید و بر این باور باشید که راهی وجود دارد . شما در این بازی برای نجات خود باید روش پیدا کردن غذا ، آب ، کمک های اولیه و سلاح را یاد بگیرید و نقطه به نقطه این سرزمین را بگردید چرا که برای ادامه راه به تمام این چیز ها نیاز دارید .

سایت مرجع : play google

LifeAfter v1.0.137

A blizzard of devastating virus beleaguered the world, bringing about the catastrophic disintegration of orders and covenants.
When the night falls, the world turned into a living hell, swarming with Infecteds. When you finally caught a break, and discovered a place to rest your sore feet, you found yourself exhausted, famished, low on ammo and plagued by the coldness of night. You can hear the growling of Infecteds, approaching, and you know it's going to be another night of angst and horror. How much longer can YOU survive

لینک دانلود