تبلیغات
تبلیغات

دانلود برنامه اندروید لینکدین LinkedIn v4.1.525

به روز رسانی :

1399/10/03 نسخه v4.1.525 اضافه شد .

LinkedIn

با این برنامه فرصت های شغلی و تجاری را پیدا کنید . از بهترین برنامه ی جست و جوی شغلی و اخبار بیزینسی که شبکه های حرفه ای دارد ، استفاده کنید تا بتوانید درخواشت شغل دهید ، به مخاطبان تجاری خود متصل شوید ، از وضعیت روز به روز دیگر شرکت ها باخبر شوید و اینفلوئنسرها را دنبال کنید . اجازه دهید شبکه های تجاری

نرم افزار LinkedIn

به شما کمک کنند تا به شغل رویایی خود برسید . آیا به دنبال شغل یا کارمند جدیدی می گردید ؟ آیا به شبکه ای برای ارتباط با مخاطبین جدید دارید ؟ آیا می خواهید کاری پیدا کنید یا در حرفه ی خود تغییری ایجاد کنید ؟ آیا به دنبال آخرین اخبار تجاری و صنعت هستید ؟ تمام این کارها را به همراه کلی کار دیگر می توانید به صورت رایگان با این برنامه انجام دهید . شما می توانید پروفایل حرفه ای خود را ایجاد کنید و با شرکت ها در ارتباط باشید . انجام کارها با این برنامه بسیار سریع و آسان است . این نرم افزار همچنین به شما این امکان را می دهد تا دستاوردهای کاری خود و پروژه های موفقیت آمیزی که تا به حال داشته اید را به نمایش بگذارید و همچنین نشان دهید در چه کارهایی مهارت دارید . تنها کاری که باید بکنید این است که وارد لیستی که هم اکنون شامل میلیون ها آگهی شغلی می شود ، شوید و سپس با توجه به مهارت خود فیلترهایی را بر روی لیست لحاظ کنید . سپس باید رزومه یا مشخصات حرفه ای خود را برای شرکتی که قصد استخدام شدن در آن را دارید ، بفرستید . بسیاری از برنامه های مرتبط با شغل ها می توانند به حساب لینکدین شما وصل شوند و از مشخصات آن استفاده کنند تا کار شما را سریع تر پیش برود . چرا باید از این نرم افزار استفاده کنید ؟ به 5 این پنج دلیل مهم : شبکه های تجاری قدرتمند برای دنبال کردن مخاطبان ، جست و جوی شغل و آگهی های استخدامی برای یافتن کار مناسب ، توانایی ایجاد آگهی شغلی برای استخدام ، اخبار به روز تجاری و صنعت و همچنین شبکه ی اجتماعی این برنامه که به شما اجازه می دهد مهارت خود را به نمایش بگذارید .
نام: LinkedIn: Jobs, Business News & Social Networking
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: LinkedIn
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 4.1.525
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

LinkedIn v4.1.525

Find business opportunities with the LinkedIn app. Use the #1 job search, business news and professional networking app to apply for jobs, connect to your business contacts, stay up to date with companies and follow influencers. Let business networking with LinkedIn help you land your dream job. Job seeker looking for new employment? Business networking to make new contacts? Want to find work and make a change in your career? Looking for business news and industry buzz? Searching for new business opportunities? Do that and more with the free LinkedIn app.

لینک دانلود