دانلود بازی کامپیوتر LIT Bend the Light نسخه کرک شده SiMPLEX

LIT Bend the Light

در عصری از زندگی بشر روایت می‌شود که برق و الکتریسیته هنوز کشف نشده بود و دانشمندان حتی در تصورات خود نیز وجود این پدیده را پیش‌بینی نمی‌کردند. بازی LIT Bend the Light مهندس درون شما را به چالش می‌کشد تا با کمک برق و نور حاصل از آن آزمایش‌های جذابی انجام داده و معماهای چالش‌برانگیزی را حل کنید. عملکرد و عکس‌العمل پرتوهای نور تعبیه شده در بازی از نظر فیزیکی بسیار واقع گرایانه عمل می کند. با کمک آیینه‌هایی که در اختیار دارید می‌توانید امواج نور را بارها منعکس کرده و صحنه‌های زیبایی خلق کنید. انجام چنین آزمایش‌هایی با کمک پرتوهای نور در دنیای واقعی تقریباً غیرممکن است اما با کمک موتور فیزیکی قدرتمند این عنوان می‌توانید به راحتی با پرتوهای نور بازی کنید و لذت ببرید. معماهای طراحی شده در

بازی LIT Bend the Light

اصطلاحاً معمای باز نامیده می‌شوند. برای معماهای باز بر خلاف معماهای معمولی یک راه‌حل خاص وجود ندارد بلکه بازیکن می‌تواند بر اساس طرز تفکر و خلاقیت خود راه‌حل‌های مختلفی ارائه دهد. در هر مرحله قوانین مشخص شده و ابزارهای موردنیاز به شما داده می‌شود و شما باید با کمک امکانات موجود و در چارچوب قوانین ارائه شده بهترین راه‌حل های ممکن را ارائه دهید. طراحی هنری و گرافیک بازی از سبک منحصربه‌فردی که می‌توان آن را نقطه مشترک و خط وسط طراحی واقع‌گرایانه و طراحی کارتونی نامید پیروی می‌کند که در نوع خود بی‌نظیر است. موسیقی زمینه بازی کاملاً با گیم پلی و سبک هنری آن در تعامل و تناسب قرار دارد که موجب افزایش تمرکز بازیکن در حین حل معماها می‌شود. تمامی این ویژگی‌های هنری باعث شده تا گیم پلی بازی حالتی اسرارآمیز و مرموز به خود بگیرد و تجربه‌ای منحصربه‌فرد برای بازیکنان ایجاد کند. 
نام: LIT Bend the Light
حجم فایل: 95 مگابایت
شرکت سازنده: Copperglass
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Copperglass
رمز فایل: www.download.ir

LIT Bend the Light - SiMPLEX

Set in an era when electricity wasn’t a thing and nothing but imaginations of great inventors that set the world in motion, LIT test your own inner engineer and lets you discover the joy of experimenting with light at first hand.

لینک دانلود