تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند شاهد زنده Living Proof

Living Proof 

 مخاطب را در یک سفر غیرمنتظره عاطفی در اثبات زندگی قرار می دهد . هنگامی که یک مرد جوان مبتلا به بیماری خود ایمنی ناتوان کننده و بدون درمان تشخیص داده می شود ، او و پدرش برای یافتن پاسخ و امید به سفر می روند . این فیلم قصورهای بیگ فارما و داروهای تجویزی را نشان می دهد كه آینده امیدواركننده ندارند ، در حالی كه تجربه کارگردان داستان دیگری را ارائه می دهد . با استفاده از تلاش شخصی کارگردان برای نجات جان خود و سایر افراد در آینده ، با پزشکان و افراد دیگر که با ام اس زندگی می کنند برای گوش دادن و یادگیری تجربیات آنها ملاقات می کند .

مستند Living Proof

همچنین کارگردان و پدرش را در تورهایشان به اشتراک می گذارند که پیام MS Hope Embrry را ارائه می دهد ، که از برنامه های عملی عملی مانند MS Best Bet Diet دفاع می کند ، که گزینه های درمانی مناسبی برای داروهای گران قیمت و کمپین ها دارند . از آنجا که تلاش های Embry ، مزایای این گزینه ها را در مقایسه با مسیری که دیگران انتخاب کرده اند خوشبخت نیستند و اثرات ناتوان کننده بیماری را تجربه می کنند ، نشان می دهد که Living Proof شواهد قدرتمند و امیدوار کننده ای را برای تغییر ارائه می دهد . این یک داستان شگفت انگیز است که با نوعی صداقت و اعتقاد به او گفته می شود که باید الهام بخش عمل باشد .
نام: Living Proof
حجم فایل: 1.64 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 8.0
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 33 دقیقه
محصول کشور: کانادا
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Matt Embry
نویسنده: Matt Embry
ستارگان: Matt Embry
رمز فایل: www.download.ir

Living Proof

When a young man is diagnosed with a debilitating autoimmune disease with no cure, he and his father go on a journey to find answers and hope.

لینک دانلود