تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Luftrum Sound Design Luftrum 21 نسخه ویندوز

Luftrum 21

نام یک بانک صدا قدرتمند برای همکاری میان Luftrum و Michael Oakley هنرمند شرکت synthwave و legend Arksun می باشد و به شما امکان می دهد تا بتوانید مجموعه ای نوستالژی از موسیقی های دهه 80 را در اختیار داشته باشید و از آن در نرم افزار Sylenth1 استفاده کنید تا بتوانید بهترین میکس ها را با استفاده از این بانک صدا ایجاد و آماده پخش نمایید. با گذشت بیش از 12 سال از عمر Sylenth1 خود را یک نرم افزار ساخت موسیقی جاودانه در زمینه ساخت موسیقی های کلاسیک و با رتبه بالا در میان دیگر نرم افزار های ساخت موسیقی معرفی و به اثبات رسانده و با دارا بودن کلید های صوتی نمادین ، پد های منطقی و بسیاری دیگر از ویژگی های ساخت موسیقی که همگی تحت تاثیر یک ترکیب گسترده از هنرمندان قدیم و جدید مانند FM Attack ، Sylvester ، Imagination ، The Midnight ، Yazoo ، Kalax ، Sandra می باشد قرار گرفته است.

نرم افزار Luftrum 21

بهترین ترکیب کننده برای سبک ها و کمپانی تولید موسیقی مانند synthwave, synthpop, funk, italo disco and retrowave و یا تمامی تولیدات جدید می باشد و به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به تمامی سبک های تولید موسیقی به صورت کامل تسلط داشته باشید.

نام: Luftrum Sound Design Luftrum 21
حجم فایل: 47.8 کیلوبایت
شرکت سازنده: luftrum
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: fxb
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Luftrum Sound Design Luftrum 21

Luftrum 21 is a soundbank collaboration between Luftrum, synthwave artist Michael Oakley and producer legend Arksun. The trio have teamed up in a time-travel to create a nostalgic set of 128 handcrafted 80s inspired synth presets for Sylenth1, designed with usability in mind and sounds that sit well in a mix. With over 12 years of age, Sylenth1 has proved itself as an immortal synth classic, praised by producers worldwide, still competitive in sound and still ranked high on todays best-of lists

لینک دانلود