تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Lynda – Google Analytics 4 GA4 Essential Training

Lynda Google Analytics 4 GA4 Essential Training

گوگل آنالیتیکس ابزاری را برای ردیابی ، تجزیه و تحلیل و گزارش بازدید کنندگان از سایت و برنامه شما فراهم می کند که آنها چه کسانی هستند و چه کاری انجام می دهند. این دوره آموزشی شما را به استاندارد عمیق در تجزیه و تحلیل در سالها که شامل چندین ویژگی جدید و یادگیری ماشین قدرتمند است ، هدایت می کند. در این دوره آموزشی شما نحوه استفاده بهینه از این ابزار تحلیلی پیشرو را برای درک بهتر مشتریان خود و نحوه تعامل با سایت یا برنامه را میاموزید. کوری مدرس دوره عملکرد خارج از جعبه پلت فرم ، از ایجاد حساب تا گزارش اصول اولیه را پوشش می دهد. او نحوه به دست آوردن ، تبدیل و نگهداری مشتری ، مدیریت حساب های کاربری و موارد دیگر را به اشتراک می گذارد. همانطور که دنیا به سمت خرید آنلاین سوق پیدا کرده است ، روشی که ما برای مدیریت و بهینه سازی تجارت خود نیز تلاش می کنیم باید تکامل یابد. Google Analytics ابزاری رایگان از طرف Google است که به شما اجازه می دهد کمی جاوا اسکریپت را در سایت خود نصب کنید و اطلاعات زیادی راجع به بازدید کنندگان شما پیدا خواهد کرد. این هر بازدید را کنترل می کند و این داده ها را به Google ارسال می کند در آنجا پردازش می شود و به صورت نمودارها و سایر تجسم ها در می آید که به شما امکان می دهد دقیقاً ببینید چه کسی به سایت شما می آید و چه کاری انجام می دهد. من به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید برای یافتن الگوها و بینش هایی که ممکن است هرگز متوجه آنها نشویم از این مجموعه دانش مشتری سوال کنید.

دوره آموزشی Lynda Google Analytics 4 GA4 Essential Training

شما را از طریق تنظیمات اساسی و گزارش های اساسی راهنمایی می کند و شما را در یک بنیاد محکم Analytics به خوبی هدایت می کند تا بتوانید مشتریان دیجیتالی خود را بشناسید.
نام: Google Analytics 4 GA4 Essential Training
حجم فایل: 348 مگابایت
شرکت سازنده: Lynda
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 01 ساعت و 46 دقیقه
فرمت فایل: MKV
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir

Lynda - Google Analytics 4 GA4 Essential Training

Google Analytics 4 provides the means to track, analyze, and report on the visitors to your site and app—who they are and what they do. This course walks you through the first major revision in years to the de facto standard in analytics in years that includes tons of new features and powerful machine learning.

لینک دانلود