دانلود نرم افزار MAAT thEQred v1.1.2 نسخه ویندوز

MAAT thEQred

یک نرم افزار فوق العاده در زمینه ایجاد تغییرات در موسیقی میباشد. فکر کنید thEQred به عنوان LP PEQ Red 2.0 میباشد، سازندگان در حقیقت اصول اولیه و اصلی الگوریتمیکس را از LinearPhase PEQ Red انتخاب کرده و آنرا به حالت MAAT تبدیل کرده اند. به کمک دوازده باند تغیرات صوتی و طیفی را ایجاد کنید. به کمک فیلتر های موجود در برنامه صداها را صاف کرده و از حالت خش دار خارج کنید. علاوه بر این میتوانید اکولایزر ها را نیز به راحتی توسط

نرم افزار MAAT thEQred

تغییر داده و آنها را مطابق با خواست خود تنظیم کنید. رابط کاربری برنامه نیز از ویژگی های فوق العاده آن به شمار میرود، به این صورت که با در اختیار گذاشتن محیطی فوق العاده جهت میکس و تغییر در موسیقی کاربران را از هر برنامه دیگری مستثنی میکند. در حقیقت هدف MAAT thEQred تغییر و کار برروی فرکانس ها میباشد. یعنی سیگنال های ورودی در یک طیف به خصوص وارد شده و شما میتوانید با اعمال تغییرات خروجی این سیگنال ها را تغییر دهید. تغییر فرکانس توسط این نرم افزار بسیار متفاوت از سایرین میباشد، به این صورت که هنگامی که توسط این برنامه فرکانس ها را تغییر میدهید با افت کیفیت صدا مواجه نخواهید شد. قابلیت ها و ویژگی های متنوعی که در این برنامه وجود دارد به شما کمک میکند تا فیلتر های فوق العاده ای را برروی صدا اعمال کرده و فرکانس ها را به بهترین شکل ممکن تغییر دهید.
نام: MAAT thEQred
حجم فایل: 13 مگابایت
شرکت سازنده: MAAT
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MAAT thEQred v1.1.2

Think of thEQred as LP PEQ Red 2.0…we’ve taken the fundamentals of Algorithmix’s exemplary LinearPhase PEQ Red, and given it a MAAT makeover. There is no other æsthetic equalizer like thEQred. With its ability to invisibly provide spectral counterweight to mixes that lean one way or another, thEQred excels at straightening up biased content.

لینک دانلود