دانلود بازی اندروید Magic Brick Wars – Epic card battle – v1.0.44

Magic Brick Wars – Epic card battle

یک بازی استراتژیک چندنفره است که در آن همه قهرمانان در کنار هم جمع شده اند و با هم علیه دشمنان تازه از خاک بیرون آمده می جنگند . شما باید قهرمان هایی که انتخاب می کنید را همیشه به روز نگه دارید و با جمع آوری کارت های آن قهرمان آن را به روز رسانی کنید تا قدرت های او تقویت شود و او قدرتمندتر در مبارزه باشد . در بازی اندرویدی Magic Brick Wars – Epic card battle قهرمان های زیادی وجود دارد مثل وایکینگ های شجاع ، نینجا ی مخفی ، اژدهای نفس آتشین و … که از قدرت آنها می توانید برای شکست دشمنان استفاده کنید . حرکات هوشمندانه دشمنان شما را گیج می کند پس تا می توانید با یک نقشه و استراتژی پیش بروید . بازی کنید ، گروه تشکیل دهید ، عضو بگیرید تا قدرتتان را بیشتر کنید ، مبارزه کنید و کاری کنید که شما و گروهتان جزو برترین های بازی شوند ، کسانی که نامشان به صورت آنلاین در صفحه امتیازات بازی نمایش داده می شود . از دیگر ویژگی های

بازی اندروید Magic Brick Wars – Epic card battle

می توان به : انجام جنگ های حماسی بازیکن علیه بازیکن با افرادی از سراسر دنیا ، امکان تشکیل یک انجمن و گروه و صحبت کردن پیرامون بازی یا مسائل دیگر ، در بازی های خصوصی دوستانتان را به چالش بکشید ، نهایت مهارتتان را به کار ببرید و استراتژی ها و نقش های خوبی بکشید ، یک دسته نهایی با قهرمان های متفاوت بچینید و از آنها برای جنگ با دشمنان استفاده کنید ، چالش های روزانه و هفتگی را انجام دهید تا جوایز آن را دریافت کنید ، بازی را به صورت تماما رایگان تجربه کنید و … اشاره کرد .
نام: Magic Brick Wars - Epic card battle
حجم فایل: 114 مگابایت
شرکت سازنده: Halfbrick Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.44
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Magic Brick Wars - Epic card battle - v1.0.44

Welcome to The Magic world of Magic Brick Wars Fight Wars with your favourite characters from games like Fruit Ninja and Jetpack Joyride using your own Raskulls!Play real-time multiplayer games featuring epic heroes with Magic abilities and powerful Bricks. Play games with Epic real-time PvP battles with players around the world .

لینک دانلود