دانلود نرم افزار MapInfo Pro v17.0.3 نسخه ویندوز

MapInfo Pro

نام نرم افزاری در زمینه نقشه برداری و تجزیه و تحلیل جغرافیایی می باشد. این نرم افزار به گونه طراحی شده که به راحتی می توانید روابط میان داده ها و نقشه های جغرافیایی را مشخص کرده و به تحلیلگران کسب و کارها و برنامه ریزان سیستم های اطلاعات جغرافیایی (حتی کاربران تازه کار) بینشی کامل و جدید از محل تجارتشان ارایه دهید.

نرم افزار MapInfo Pro

می تواند نقشه ها و نمودار های غنی از اطلاعات را با شما به اشتراک گذاشته و قدرت تصمیم گیری استراتژیک شما را نیز افزایش دهد. دیدن الگو ها و گرایش ها به کمک نقشه ها و گرافیک های دقیق به شما این امکان را می دهد که تصمیمات آگاهانه تری را گرفته و سرمایه گذاری خود را روی فرصت های کسب و کار بهتر انجام دهید. همچنین می توانید به ابزارهای ایجاد و ویرایش داده های CAD نیز دسترسی گسترده ای داشته باشید. این نرم افزار از طیف وسیعی از فایل ها و فرمت ها پشتیبانی کرده و شما می توانید نتایج کار خود را به روش های مختلف به اشتراک بگذارید.

ویژگی های نرم افزار MapInfo Pro:

توانایی یادگیری و استفاده آسان از نرم افزار با دارا بودن رابط کاربری آسان

پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های داده ای از جمله فرمت های سیستمی در ویندوز

دارا بودن توابع بسیار مناسب برای ایجاد و ویرایش داده های جغرافیایی

توانایی نمایش نقشه و گزینه های تجسمی قابل انعطاف برای ساخت آسان نقشه های با کیفیت بالا

توانایی به اشتراک گذاشتن نتایج حاصل از داده ها به روش های مختلف

نام: MapInfo Pro
حجم فایل: 3.20 گیگابایت
شرکت سازنده: pitneybowes
ورژن: v17.0.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MapInfo Pro v17.0.3 - Win

Pitney Bowes MapInfo is a powerful software for mapping and geographic analysis. This software is designed in such a way that you can easily determine the relationships between data and geographical maps. Pitney Bowes MapInfo gives business analysts and developers of geographic information systems (even non-professional users) a whole new perspective on their business.

لینک دانلود