دانلود نرم افزار Marvelous Designer 10 Personal v6.0.537.32823 ویندوز

به روز رسانی :

1399/12/02 نسخه Marvelous Designer 10 Personal v6.0.537.32823 اضافه شد.

Marvelous Designer

نرم افزاری است حرفه ای و جذاب جهت طراحی لباس و الگوسازی لباس های طراحی شده به صورت کاملا مجازی با گرافیک بسیار بالا . شما به وسیله این نرم افزار دیگر نیازی به نرم افزار های جانبی برای طراحی لباس های خود نداشته و می توانید به صورت کاملا حرفه ای طرح های خود را اجرا نمایید و رندر گیری کنید . جدیدترین نسخه این نرم افزار به همراه فیلم آموزشی را در یک پکیج کامل می توانید از سایت دانلود فارسی دریافت نمایید . امروزه طراحی لباس و مد جز پر درآمدترین رشته های مورد توجه در جهان می باشد که قطع یقیین می توان آنرا از مشاغل پول ساز هنری نیز به حساب آورد . افرادی که به این رشته سوق پیدا کرده و آنرا دنبال می کنند در پایان تحصیلات خود اشراف کاملی نسبت به طراحی لباس ، خیاطی و نوع دوخت ، رنگ و جنس پارچه و . . . پیدا می کنند . یکی از مهمترین

 ویژگی های نرم افزار مارولوس دیزاینر Marvelous Designer

را به جرات می توان محیط کاربری آسان و یادگیری سریع فوت و فن های آن دانست . در این نرم افزار شما می توانید تمامی تغییرات در الگو طراحی شده خود را با جزئیات مشاهده می کنید و تنها با چند کلیک موس الگوهای طراحی شده را به هم دوخته و تغییر دهید . نرم افزار Marvelous Designer می تواند با نرم افزار های دیگر طراحی سه بعدی همچون مایا و 3D Max  و . . . سازگار باشد. علاوه بر این این نرم افزار به شما امکان طراحی انواع مختلفی از لباس ها اعم از لباس فرم ، پیراهن های ساده و غیره… را نیز به آسانی و با دقت و کیفیت بالا طراحی نمایید.

Overview of Marvelous Designer 10 Features

 • Speed and quality to match your creative genius.
 • Expand your character’s closet with clothes for every occasion.
 • You don’t have to be a fashion designer.
 • It’s simple and easy.
 • Easy-to-use software that just makes sense.
 • Augmented capabilities with your existing software tools.
 • Authentic simulation for amazing animation.
 • Revolutionizing 3D virtual clothing.
 • Pattern Creation and Editing
 • Segment and Free Sewing
 • Stunning designs are at your fingertips!
نام: Marvelous Designer
حجم فایل: 1.18 گیگابایت
شرکت سازنده: marvelousdesigner
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0.537.32823
نسخه: 64 بیتی
آپدیت: February 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir
فایل راهنما: دارد

Marvelous Designer 10 Personal v6.0.537.32823 x64

From basic shirts to intricately pleated dresses and rugged uniforms, Marvelous Designer can virtually replicate fabric textures and physical properties to the last button, fold, and accessory. With versatile compatibility with other 3D software and interactive design interface, you can instantaneously edit and drape garments onto 3D forms with high-fidelity simulation. Marvelous Designer’s innovative pattern-based approach has already been adopted by top game studios such as EA Konami and can be seen on the big-screen in animation films including The Hobbit and The Adventures of Tin Tin, created by Weta Digital.

لینک دانلود