تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Mathmages v2.6.00

Mathmages

نام یک بازی سرگرم کننده جالب که شما در حین بازی می توانید آموزش ریاضی پایه را ببینید و از کاربرد های ریاضی آگاه شوید . این بازی برای فراگیری ریاضی برای شما روش های جالی را در بازی قرار داده است که شما به همراه ماجراجویی های بسیار جالب ریاضی را فرا بگیرید . شما به عنوان یک نیرو از طرف پادشاه سرزمین خود به جنگ با یک جادوگر خبیث فرستاده شده اید ، شما باید در مقابل این جادوگر ایستادگی کنید ، او برای شما مسایل ریاضی و پازل هایی را طراحی خواهد کرد که اگر شما نتوانید آنها را حل کنید او از دست شما فرار می کند و دیگر او را پیدا نمی کنید ولی با حل این پازل های ریاضی می توانید یک قدم به او نزدیک تر شده تا جایی که بر او غلبه کنید و سرزمین خود را نجات دهید .

بازی Mathmages

بسیار سرگرم کننده بوده و کودکان را جذب کرده تا تمامی مسایل ریاضی را یاد گرفته و حل کنند که در این زمینه بسیار مفید می باشد .
نام: Mathmages
حجم فایل: 76 مگابایت
شرکت سازنده: Flying Saci Game Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.6.00
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آموزشی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Mathmages - v2.6.00

You are about to enter a realm where great challenges await you, in a game that is full of magic and lots of fun. Learn math fun with this JRPG style game. Explore a kingdom full of fantastic creatures, evolve and customize your magicians to save Tabu'Ada from the terrible Somarum.

لینک دانلود