دانلود نرم افزار Microsoft Surface Diagnostic Toolkit v2.76.139.0 – Win

Microsoft Surface Diagnostic Toolkit

یک نرم افزار فوق العاده برای دستگاه های سرفیس بوده تا آنها را عیب یابی و تعمییر کند. همانطور که میدانید اخیرا شرکت محبوب مایکروسافت دستگاه های جدید و انحصاری با نام سرفیس وارد بازار کرده است. این دستگاه در انواع لپ تاپ و تبلت طراحی و ساخته شده است، که سیستم عامل تمامی آنها به صورت پیشفرض ویندوز میباشد، اما نسخه ویندوز 10 آنها متفاوت از ویندوز سیستم های شخصی میباشد، با این تفاوت که قابلیت هایی بیشتر به آن اضافه شده است. حال شرکت مایکروسافت خود، نرم افزاری را تحت عنوان Microsoft Surface Diagnostic Toolkit طراحی و منتشر کرده تا کاربرانی که مشکلاتی با دستگاه خود دارند بتوانند به کمک سری تست های این نرم افزار آنها را مشخص و تعمیر کنند.

نرم افزار Microsoft Surface Diagnostic Toolkit

به صورت پورتابل ( قابل حمل ) بوده و به شما اجازه میدهد تا از آن در هر زمان و در هر مکانی استفاده کنید. برنامه پیش رو متداول ترین و جامع ترین عیوب را هم از لحاظ سخت افزاری و هم از لحاظ نرم افزاری تحت پوشش و بررسی خود قرار میدهد تا در نهایت مشکل موجود را پیدا و به تعمیر آن بپردازد. این تست ها به صورت تعاملی با کاربر میباشند، به این صورت که کاربران باید هر مرحله را تایید و یا رد کند تا مشخص شود که چه مشکلاتی وجو دارد.
نام: Microsoft Surface Diagnostic Toolkit
حجم فایل: 10 مگابایت
شرکت سازنده: Microsoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.76.139.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Microsoft Surface Diagnostic Toolkit v2.76.139.0 - Win

It is portable allowing it to be kept on a USB stick for quick deployment wherever you happen to be or right over the network. The test scope is comprehensive and will encompass multiple hardware aspects resulting in the rooting out and displaying of hidden issues.

لینک دانلود