تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر MilitAnt نسخه SKidrow

MilitAnt یک بازی در سبک اکشن می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Xibalba Studios ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Xibalba Studios یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که بازی رایانه ای MilitAnt را به عنوان اولین تجربه خود در ساخت بازی های رایانه ای منتشر کرده است و با توه به نمرات مثبت این عنوان می توان گفت که در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است . سبک اکشن یکی از سبک های محبوب در میان بازی بازان می باشد این سبک در سال های اخیر از ترکیب با سایر سبک های مانند نقش آفرینی و ماجراجویی تبدیل به یکی از اصلی ترین شاخه های بازی های رایانه ای شده است و سالانه استودیوهای بسیاری در این سبک مشغول به ساخت بازی می باشند ، استودیوهایی نظیر استودیوی بازی سازی Activision و Ea Games با انتشار بازی های خود در این سبک کمک شایانی به این سبک کرده اند . بازی رایانه ای MilitAnt یکی از همین بازی ها می باشد که سازندگان در مراحل ساخت آن با ترکیب سبک اکشن و ماجراجویی موفق به خلق یکی از محبوب ترین بازی های سبک اکشن شده اند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای MilitAnt در دنیایی روایت می شود که در آن حشرات بر دنیا حکومت می کنند و شما در نقش یکی از همین سربازها می باشد و باید با استفاده از هوش خود و همچنین سلاح هایی که در اختیار دارید از خانه و دوستان خود دفاع کنید ، گیم پلی این بازی ترکیبی از بازی های شوتر و ماجراجویی می باشد که باعث جذابیت بیش از حد این عنوان شده است . گرافیک هنری و فنی این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در هر مرحله به ستایش جذئیات بالای این بازی و گرافیک خیره کننده آن خواهید پرداخت . بازی رایانه ای MilitAnt یکی از بازی های بسیار جذاب در سبک اکشن می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر MilitAnt نسخه SKidrow

مشخصات بازی MilitAnt :

نام بازی : MilitAntپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Xibalba Studiosمنتشر کننده : Xibalba Studiosسبک بازی : اکشن – ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

MilitAnt

لینک دانلود