تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MiniTAB Workspace v1.1.1.0 نسخه ویندوز

MiniTAB Workspace

نرم افزاری برای ساخت و ویرایش نمودار ها و نمایش آن به شکل بسیار واضع و قابل درک برای مشاهده و برقراری ارتباط در کلیه فعالی ها به همراه سفارشی سازی تمامی سطوح و جزئیات می باشد . این نرم افزار برای کسانی که قصد ارائه مطالبی برای مشتریان یا ذینفعان شرکت یا دفتری را دارند بسیار مناسب است و به همراه رابط کاربری مناسب و سبکی که دارد هر کسی که می تواند با آن کار کند و قابل درک برای هر کسی که آن را می بیند باشد . با کمک نرم افزار MiniTAB Workspace می توانید علت اصلی یک مشکل را از طریق پرسش سوال و نقشه برداری تعیین کنید و کاری کنید که در آینده همان مشکل به وجود نیاید . از دیگر امکانات

نرم افزار MiniTAB Workspace

می توان به : امکان نقشه برداری با پردازش بالا ، رسم نقشه جریان ارزش فعالیت ، تجزیه و تحلیل حالت ها و اثرات نقص ها یا FMEA ، شبیه سازی مونت کارلو و … اشاره کرد .
نام: MiniTAB Workspace v1.1.1.0
حجم فایل: 267 مگابایت
شرکت سازنده: Minitab
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MiniTAB Workspace - v1.1.1.0

Build flowcharts with ease to help understand, see and communicate all the activities in a process with the added ability to customize the level of detail necessary.Visualize the flow of deliverables and information through your organization, department, or team and showcase the value it creates for your customers and stakeholders.

لینک دانلود