دانلود بازی اندروید Modern Flag Forces New Shooting v1.41

Modern Flag Forces

به یکی از بهترین بازی های ضد تروریستم تیر اندازی خوش آمدید . شما در این عنوان در نقش یکی از کماندوهای نیروهای ویژه که به خوبی آموزش دیده ، قرار می گیرید و به اسلحه های مدرن و پیشرفته مجهز هستید . در

بازی Modern Flag Forces

ماموریت شما این است که اردوگاه های دشمن را نابود کنید و کشور خود را از تروریسم نجات دهید . آیا آماده هستید ؟ تمرین کنید و مهارت خود را بالا ببرید تا بهترین تیر اندازی هر محیط باشید . این مبارزه ها بسیار واقع گرایانه هستند و می توانید در آن ها تبدیل به یک قهرمان شوید . این بازی کاملا رایگان است و شما در آن یک سرباز ویژه و حرفه ای خواهید بود . شما با جست و جو می توانید بازی های رایگان زیادی را پیدا کنید ، اما هیچ کدام کیفیت این عنوان را ندارد و نمی توانند آن لذت و هیجان بالا را به شما ارائه دهند . یک سری ماموریت چالش بر انگیز و اکشن در این بازی وجود دارند که شما می توانید آن ها را انجام داده و پاداش هایی را دریافت کنید . شما به اسلحه های مختلفی مانند کلت ، نارنجک ، مسلسل ، اسلحه های سنگین و تک تیراندازی دسترسی دسترسی خواهید داشت تا با استفاده از آن ها دشمن های خود را از بین ببرید . از میان دیگر ویژگی های این بازی می توان به گرافیک سه بعدی آن اشاره کرد که در سطح بسیار بالایی قرار دارد . همچنین یک سری اسلحه ی ویژه نیز در آن وجود دارند که شامل امکانات مخصوصی می شوند . کنترل این بازی بسیار ساده و روان است و هر بازیکنی به راحتی می تواند آن را تجربه کند . در این بازی داشتن یک استراتژی و برنامه ریزی درست بسیار مهم است و شما باید سعی کنید تاکتیکی عمل کنید تا بتوانید موفق باشید . 
نام: Modern Flag Forces New Shooting Games 2020
حجم فایل: 55 مگابایت
شرکت سازنده: Superstar Free Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.41
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Modern Flag Forces New Shooting Games 2020 v1.41

Welcome to #1 counter terrorism shooting game.You are a well trained special forces commando and you are equipped with modern weapons.In this game your mission is to destroy enemy camps to save your country from terrorism. Are you ready? Be the best shooter in every environment! The combat is real and you can be the hero. This brand new shooting game is offered for free. You will play as a master soldier in this new action game 2020. There are very free games and new games 2020 on play store but we proudly present a new shooting game on the play store especially for the army games and fps games lovers.

لینک دانلود