تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید جنگجوی هیولا Monster Warrior v1.0.9

Monster Warrior

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . قهرمان بازی نئو به صورت اتفاقی وارد پورتال اشتباه شده و حالا در خطر بزرگی افتاده است . دز این بازی شما باید به نئو کمک کنید تا پورتال درست را پیدا کند و از این دنیای پر از هیولا و موجودات خطرناک فرار کند . از انواع سلاح ها مانند اسلحه های لیزری و موشک انداز ها و زره ها برای محافظت از خود استفاده کنید . مهارت های خود به عنوان جنگجوی هیولا به نمایش بگذارید . دنیای های جدید را کشف کنید و افراد جدید ملاقات کنید . در طول بازی مهارت ها و سلاح های خود را ارتقا دهید تا با قدرت بالا با هیولا ها مبارزه کنید و آن ها را شکست دهید . در هر سطح از بازی شما از مهارت های منحصر به فردی برخوردار هستید که به شما کمک می کند تا به قهرمان بازی تبدیل شوید .

Monster Warrior

تجربه ماجراجویی در دنیاهای منحصر به فرد در جستجوی پورتال را به شما می دهد . دز این بازی فقط بهترین بهترین گیمرها می توانند این دنیاها را شکست دهند و به جنگجوی نهایی هیولا تبدیل شوند .
نام: Monster Warrior
حجم فایل: 83 مگابایت
شرکت سازنده: Nexus Media Ltd
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Monster Warrior - v1.0.9

Our hero, Neo entered through the wrong portal and dropped him into a world filled with hostile monsters. Fight through levels of fiends and monsters to help Neo to find the correct portal home. Along the way you will meet healers, merchants, and skill trainers to help you level up your skills as a monster warrior and demon slayer. With many worlds to explore, you must fight through monsters with unique abilities, and menacing boss fights that will leave you shaken.

لینک دانلود