تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار مدلسازی و مش بندی MSC Apex Diamond

دانلود نرم افزار مدلسازی و مش بندی MSC Apex Diamond ، یک نرم افزار قدرتمند دیگر از کمپانی مشهور MSC Software که برای مدل سازی و مش بندی مدل های مختلف منتشر شده است . نرم افزار MSC Apex Diamond محصولی جدید از کمپانی ذکر شده می باشد که نرم افزار های دیگر این کمپانی را می توانید در سایت جستجو کنید . نرم افزار MSC Apex Diamond دارای تکنولوژی گردش کار جدید برای تسریع در ساخت مدل المان محدود برای سازه های نازک متشکل از فلزات ، پلاستیک ، کائوچو و مواد مرکب می باشد . نرم افزار MSC Apex Diamond برای ایجاد و به روز رسانی مدل تجزیه و تحلیل المان محدود ، مهندسان را قادر می سازد به سرعت در حال بهینه سازی قدرت و بهبود عملکرد طرح محصول بپردازند ، این نرم افزار دارای محیطی بسیار گرافیکی می باشد . نرم افزار MSC Apex Diamond دارای روش های جدید استخراج midsurface موجود برای طیف بیشتری از ساختار نازک متشکل از قالبگیری تزریقی پلاستیک ، فلزات و مواد کامپوزیت می باشد . Midsurfaces در حال حاضر ممکن است برای بخش ضخامت متغیر استخراج شود ، ویژگی های جدید تحلیلگران را قادر می سازد تا به سرعت سطح و مش عنصر جامد را طراحی کنند . همچنین می توانید به طور خودکار نقشه صدها نفر از ضخامت هندسه 3D و افست بر روی خواص عنصر پوسته در ثانیه و ثبت شده را تا 24X سریع تر طراحی کنید . 

ویژگی های نرم افزار MSC Apex Diamond :

– افزایشی Midsurface گردش کار – مدل سازی و مش بندی – بهینه سازی قدرت و بهبود عملکرد طرح محصول – روش های جدید استخراج midsurface – توسعه سریع شبیه سازی مدل تعاریف – دارای یک محیط شبیه سازی به طور کامل یکپارچه برای تجزیه و تحلیل ساختاری

 درباره کمپانی MSC Software :یکی از ده شرکت تولید کننده نرم افزار های مهندسی و صنعتی در جهان می باشد ، این کمپانی به تولید کنندگان محصولاتی برای پیشبرد روش های مهندسی خود با نرم افزار شبیه سازی و خدمات را ارائه می دهد . به عنوان یک شریک قابل اعتماد ، MSC تا شرکت ها به بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده برسند . موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی استفاده می کنند . کمپانی MSC تعداد 1،100 نفر مهندس حرفه ای را در 20 کشور به استخدام خود در آورده است .  

MSC Apex Diamond

لینک دانلود