تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار تحلیل المان محدود و سیستم های دینامیکی MSC Nastran 2016

به روز رسانی :

1395/04/01 نسخه جدید اضافه شد .

نرم افزار MSC Nastran 2016 ، یک نرم افزار قدرتمند مهندسی و رهبر تمامی نرم افزارهای مهندسی در سراسر جهان و شبیه ساز Multi Discipline می باشد ، که نسخه 2016 آن به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز توسط کمپانی MSC Software منتشر شده است . MSC Nastran 2016 قابل اعتماد و دارای راه حل CAE برای هوافضا ، خودرو ، دفاع و صنایع تولیدی در سراسر جهان می باشد این نسخه شامل ویژگی های جدید و پیشرفته محاسبات با کارایی بالا ، آکوستیک ، هواکشسانی و صریح غیر خطی SOL 700 است . نرم افزار تحلیل المان برای بهبود کیفیت شرکت ها به شما کمک می کند ، همچنین این نرم افزار برای صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مربوط به طراحی و تست محصولات تولیدی، نهادهای علمی و غیره به کار برده می شود ، امروزه بیشتر دانشجویان و پژوهشگران از این نرم افزار استفاده می کنند . بوسیله تخصص کامل نرم افزار تحلیل المان می توانید در 20 کشور مختلف استخدام شوید، سالیانه کشورهای مختلف بیش از 1100 نفر از کسانی را که به این نرم افزار تسلط کامل دارند را استخدام می کنند ، این نرم افزار برای تحلیل های مربوط به سیستم های دینامیکی و عناصر تحلیل المان بصورت محدود به کار برده می شود ، نرم افزار MSC Nastran بصورت Command Prompt می باشد و ظاهر گرافیکی ندارد ، شما می توانید فایل های ورودی را گرفته و در Command عملیات خود را انجام دهید و به این صورت خروجی بگیرید، نرم افزار تحلیل المان بوسیله نرم افزار Catia قابل استفاده می باشد، امیدواریم که از دانلود این نرم افزار لذت ببرید . نرم افزار MSC Nastran با بیش از یک میلیون خط برنامه فرترن و دارای توانایی حل محدوده وسیعی از مسائل است . این برنامه در ابتدا در سال ۱۹۶۶ تحت حمایت سازمان ناسا برنامه ریزی گردید و سپس توسط شرکت (MacNeal-Schwendler Corporation) گسترش داده شد

2016_nastran-patran-marquee_img-compressor

ویژگی های نرم افزار MSC Nastran 2016 :

– تجزیه و تحلیل خطی : ریلی میرایی برای Rotordynamics ، سخت تر برشی عنصر

– روش های عددی و محاسبات بالا عملکرد ، به موازات CASI حل کننده

– بهینه سازی: وزن به عنوان یک تابع از مواد و املاک ID

– لاستیک مواد (PEM) بهبود عملکرد

– تحلیل سیستم های دینامیکی

– تحلیل المان بصورت محدود– صرفه جویی در وقت و هزینه– قابل استفاده و کارآمد برای تمامی دانشجویان و پژوهشگران

تجزیه و تحلیل مواد مرکب به اعتبارسنجی مواد

تحلیل سازه چند رشته

انجام تجزیه و تحلیل استاتیک، پویا، و حرارتی در سراسر دامنه خطی و غیر خطی

اطمینان از سیستم ساختاری واجب قدرت

رویکرد چند رشته ای منحصر به فرد تولید کنندگان اهرم MSC نسترن به تجزیه و تحلیل ساختاری در نقاط مختلف در فرایند توسعه محصول.

بهینه سازی عملکرد طرح های موجود و یا توسعه دیفرانسیلی محصول منحصر به فرد ، که منجر به بالا بردن مزایای صنعت بیش از رقبا میشود .

درباره کمپانی MSC :

این شرکت یکی از ده شرکت نرم افزار اصلی و رهبر در سراسر جهان در رشته های شبیه سازی است . به عنوان یک شریک قابل اعتماد، MSC نرم افزار کمک می کند تا به شرکت های بهبود کیفیت ، صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه های مرتبط با طراحی و تست از محصولات تولید شده باشد . موسسات دانشگاهی ، پژوهشگران ، و دانشجویان از فناوری MSC برای گسترش دانش فردی و همچنین گسترش افق شبیه سازی استفاده می کنند . این کمپانی تعداد 1،100 کاربر حرفه ای را در 20 کشور به استخدام خود در آورده است .

MSC Nastran 2016

لینک دانلود