تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MSTech Easy Desktop Organizer Pro v1.16.55.0 ویندوز

MSTech Easy Desktop Organizer Pro

یک ابزار فوق العاده که به صفحه دسکتاپ شما نظم داده و دسترسی به عناوین مختلف را برایتان آسان میک ند. شلوغی صفحه دسکتاپ از دغدغه های همیشه اکثر ما می‌باشد، با این حال هر مقدار که از این شلوغی می‌کاهیم پس از مدتی مجدد با شلوغی عجیبی مواجه می‌شویم. این شلوغی علاوه بر تاثر بر روی کندی سیستم باعث می‌شود تا ما پرونده ها را گم کرده و در پیدا کردن آنها دچار مشکل شویم. اما

نرم افزار MSTech Easy Desktop Organizer Pro

به ما قابلیت هایی را عرضه می کند که به کمک آنها می توانیم تمامی فایل ها را در پوشه های خاص که خود فضای بسیار کمی اشغال می کنند دسته بندی کرده و علاوه بر بهینه سازی سیستم، نظم را به صفحه دسکتاپ خود باز گردانیم. یکی از ویژگی های فوق العاده MSTech Easy Desktop Organizer Pro مخفی سازی پوشه ها می باشد به این صورت که شما می توانید بینهایت پوشه ایجاد و هرکدام را که می خواهید پنهان کنید. همچنین میتوانید رنگ دلخواه خود را برای آنها انتخاب کنید. پنجره های ایجاد شده توسط این برنامه به حدی باریک و دارای فضای کم می باشند که بسیار مرتب و منظم دیده می شوند، شما می توانید در عناوین مختلف پنجره مورد نظر را ایجاد کرده و فایلهای مرتبط را به درون آن منتقل کنید.
نام: MSTech Easy Desktop Organizer Pro
حجم فایل: 38 مگابایت
شرکت سازنده: MSTech
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.16.55.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

MSTech Easy Desktop Organizer Pro v1.16.55.0

No matter how many files and folders you have in each EDO window, you can quickly find them by built-in search tool provided in the windows. You can create unlimited EDO windows, show/hide them all. Also you can keep some of the EDO and hide the others base on your need.

لینک دانلود