دانلود نرم افزار MultiBoot 2k10 v7.25.3 نسخه ویندوز

MultiBoot 2k10

نام نرم افزاری است که شامل تعداد زیادی محصول می شود . و مناسب بوت کردن انواع حافظه فلش ، DVD و HDD معمولی است . هدف اصلی این نرم افزار تهیه یک نسخه بوت پذیر از انواع ویندوز و دیگر سیستم عامل ها می باشد . از دیگر امکاناتی که نرم افزار MultiBoot 2k10 در اختیار شما می گذارد می توان به : ایجاد یک نسخه جدید و نصب ، توسعه نسخه های img ، بازیابی اطلاعات از دست رفته ، کپی کردن دیتاها و اطلاعات از روی نسخه های اصلی و دستگاه ها ، احیای دستگاه هایی که بوت شدن ویندوز در آنها با خطا رو به رو می شود ، پاکسازی سیستم از هر گونه ویروس ، تروجان و دیگر نرم افزار های مخرب و … اشاره کرد . همچنین در

نرم افزار MultiBoot 2k10

یک شبکه پشتیبانی وجود دارد که می توانید با اتصال به اینترنت از پشتیبانی های چند رسانه ای آن و آموزش های موجود استفاده کنید . بر روی این نسخه می توانید نرم افزار هایی که قابل حمل نیستند و نسخه های نصبی هستند را به نسخ قابل حمل تبدیل کنید و همراه خودتان جا به جا کنید . این نرم افزار انواع راه حل های مناسب را برای نصب هر گونه نرم افزاری بر روی خودش در اختیار شما می گذارد و آنچیزی که لازم دارید را باید بر روی این نسخه از نرم افزار نصب کنید . از نسخه های سیستم عاملی که درون این نرم افزار می باشد می توان به ویندوز 7 32 و 64 بیتی ، ویندوز 8 32 و 64 بیتی ، ویندوز 10 32 و 64 بیتی ، لینوکس ورژن آکرونیس با زبان روسی و انگلیسی ، Dos ورژن آکرونیس ، پاراگون و … اشاره کرد .
نام: MultiBoot 2k10
حجم فایل: 5.22 گیگابایت
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.25.3
زبان: انگلیسی
رمز فایل: www.download.ir

MultiBoot 2k10 - v7.25.3

The main purpose – preparing HDD, OS installation (with the possibility of installing Win 2000/XP/2003/Vista/7 – utilities WinNTSetup, installation packages in an Assembly are not included!), Creation / deployment system images, restore / copy data, resuscitation and recovery of the operating system boot, clearing the OS from viruses / trojans and blockers / pornobannerov, testing the basic components of MS, and more.

لینک دانلود