دانلود پلاگین Music Developments Melodya v1.0.4 نسخه ویندوز

Music Developments Melodya

یک ویرایشگر و در عین حال تولید کننده ملودی نیز میباشد. امروزه برنامه های ساده اما کاربردی به سختی پیدا میشوند، به ویژه اگر در عرصه موسیقی باشد. اگر به موسیقی علاقه دارید و میخواهید آهنگ های خود را ویرایش و یا ملودی به آن اضافه کنید ما به شما

پلاگین Music Developments Melodya

را پیشنهاد میکنیم. این پلاگین همانطور که گفته شد دارای رابط کاربری ساده و فوق العاده میباشد، اما این بدان معنا نیست که از کیفیت پایینی برخوردار است، اتفاقا برعکس این برنامه میتواند همان چیزی که شما به دنبال آن هستید را هدیه دهد. تنظیمات مفصل و حرفه ای که در Music Developments Melodya وجود دارد به شما این امکان را میدهد تا ورودی ها و خروجی ها را مطابق میل خود تغییر داده و هزاران تغییر دیگر در موسیقی خود ایجاد کنید. همچنین میتوانید با طیف گسترده ای از ابزار ها که در برنامه قرار داده شده است یک ملودی فوق العاده ایجاد کرده و به موسیقی های خود اضافه کنید. تولید ملودی با توجه به ریتم موسیقی، تنظیمات گسترده برای ویرایش، رابط کاربری منحضر به فرد، تولید ملودی و… همگی از ویژگی های بینظیر این پلاگین میباشند.
نام: Music Developments Melodya
حجم فایل: 5 مگابایت
شرکت سازنده: Music Developments
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Music Developments Melodya v1.0.4

This is an advanced motive editor and melody generator which is simple to use but at the same time it offers many detailed settings for deeper control.

لینک دانلود