تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید آبادی من My Oasis v2.46.1

به روز رسانی :

1399/09/12 نسخه v2.46.1 اضافه شد .

My Oasis

نام بازی اندروید در سبک شبیه سازی شده است که توسط استودیوی بازی سازی Buff Studio Co.,Ltd برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . کاهش دادن استرس در زمان هایی که کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد بسیار سخت و دشوار است و همیشه وقت کافی برای استراحت و بازگشت به کار کردن وجود ندارد . به همین دلیل بازی My Oasis برای کسانی ساخته شده است که نیاز به آرامش دارند . My Oasis android هیچ محتوایی ندارد که بتواند شما را تحت فشار بگذارد هیچ چیز به جز گیم پلی ساده و یک محیط آرامش بخش وجود ندارد . جزیره ی آرامش خود را بسازید در این جزیره تنها درختان ، حیوانات ، گلها و طبیعت بکر وجود دارد . کنترل های بازی به شما کمک می کند تا تنها با ضربه زدن بر روی صفحه کار ها را انجام بدهید . جزیره ی خود را با آکورد های موسیقی تنظیم کنید با آرام کردن آکورد های موسیقی آب و هوا و زمان را کنترل کنید . از موسیقی های آرامش بخش برای خوابیدن کمک بگیرید . این بازی به شما کمک می کند تا در پایان یک روز طولانی استرس را از خود دور کنید و با آرامش بیشتری بخوابید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
نام: My Oasis
حجم فایل: 82 مگابایت
شرکت سازنده: Buff Studio
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.46.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

My Oasis v2.46.1

My Oasis contains no content that can stress you out. As an idle clicker and tapping game, there are no intense controls, just easy gameplay and a relaxing environment.
Peaceful sounds and calming music help bring you to a zen state in My Oasis. The island builder lets your Oasis gradually expand while you interact with the surrounding life in a relaxing atmosphere. Relaxation and simple tapper gameplay will calm your mind before you know it.

لینک دانلود