تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر My Tower My Home نسخه Portable

My Tower My Home

عنوانی اکشن و استراتژیک است که در سال 2016 و توسط Shoor Games طراحی و منتشرشده است. در بازی My Tower My Home شما وظیفه‌دارید تا با جان و دندان از برجی که محل زندگی و خانه‌ی شماست محافظت کنید. شخصیت اصلی یک قهرمان بدون نام است که تمام سعی و توان خود را به کار می‌برد تا خانه‌اش را از شر انبوهی از دشمنان که به سمت او حمله‌ور شده‌اند در امان نگه دارد و مانع از نابودی خانه‌اش شود. بعد از کشتن دشمنان، باید طلا و تجربه حاصل از نبردهای پیشین را مورداستفاده قرار داده و تجهیزات خود را ارتقا داده یا برای برج تجهیزات و سپرهای دفاعی جدیدی تهیه کنید. بازی جنبه دفاعی محض ندارد بلکه به افراد این اجازه را می‌دهد تا در بعضی شرایط بخصوص از عنصر ضد حمله نیز استفاده کنند تا بتوانند نتیجه نبرد را به نفع خود تغییر دهند. داشتن استراتژی در

بازی My Tower My Home

بسیار حیاتی است و یک استراتژی مناسب و حساب‌شده ضامن پیروزی شما خواهد بود. علاوه بر حالت تک‌نفره، یک حالت دونفره بسیار جذاب و سرگرم‌کننده نیز در بازی تعبیه‌شده است که قهرمان اصلی داستان در کنار رباتی با پیشرفته‌ترین و بهترین تکنولوژی‌ها به نام Sommybot با دشمنان مبارزه می‌کند. حالت دونفره نسبت به حالت تک‌نفره به‌مراتب سخت‌تر است و همکاری و مشارکت دوجانبه دو بازیکن را طلب می‌کند. هر دو شخصیت بازی یعنی قهرمان و ربات کاملاً قابل شخصی‌سازی و ارتقا هستند و می‌توان مهارت‌ها و توانایی‌های جدیدی برای آن‌ها تهیه کرد. علاوه بر این، هرکدام از شخصیت‌ها درخت مهارت مخصوص به خود را دارند که در نوع خود بسیار کاربردی است.  
نام: My Tower My Home
حجم فایل: 274 مگابایت
شرکت سازنده: Shoor Games
تاریخ انتشار: 2016
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک - اکشن - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Shoor Games
رمز فایل: www.download.ir

My Tower My Home - Portable

My Tower My Home Fight tooth and nail to defend the tower core –your home! In ‘My Tower, My Home’ (MTMH) players put themselves in the shoes of an unnamed hero to resist hordes of brutal mechanic enemies that will do the impossible to destroy your home. Kill enemies, gain gold and experience, buy upgrades, buy tower defenses, and build a strategy to counterattack.

لینک دانلود