تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Neighbors v3.7.0

Neighbors

یک نرم افزار اندروید در زمینه برنامه های کاربردی و امنیتی می باشد. امروزه استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان یک ردیاب از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. با استفاده از

نرم افزار Neighbors

می توانید اطلاعات کاملی از محله خود بدست آورده و در صورت مشاهده موارد مشکوک مانند یک غریبه، دزدی و … آن را با سایر همسایه ها در میان بگذارید. روش کار Neighbors بر اساس سیستم جغرافیایی و مکان یابی می باشد. در واقع با روشن کردن GPS گوشی خود می توانید از آخرین اتفاقات محله خود باخبر شده و آن را با سایر دوستان خود نیز در میان بگذارید. این نرم افزار توسط شرکت Ring dot com طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.5 و دانلود بیش از 1 میلیون بار توسط کاربران گوگل پلی به یکی از برترین ابزارهای امنیتی در اندروید تبدیل شود. این نرم افزار در ابتدا تنها برای اشخاصی که از محصولات شرکت Ring استفاده می کردند در دسترس بود، اما امروزه تمام افراد می توانند از این ابزار کاربردی در زندگی روزمره خود استفاده نمایند.
نام: Neighbors
حجم فایل: 18 مگابایت
شرکت سازنده: Ring.com
ورژن: v3.7.0
آپدیت: March 11, 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: APK
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: PEGI 12
پیش نیاز: Android 5.0 and up

Neighbors - v3.7.0

Get real-time crime and safety alerts from your neighbors and local law enforcement. Millions of Americans are already using Neighbors, so download the app and see what’s really happening in your Neighborhood. Neighbors is more than an app, it’s the power of your community coming together to keep you safe and informed.

لینک دانلود