تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Neon Chrome Deluxe Edition نسخه GOG

Neon Chrome Deluxe Edition

بازی جدیدی در سبک اکشن ماجرایی نقش آفرینی می باشد که در جهانی آینده نگرانه و با حال و هوای سایبر پانکی و علمی تخیلی جریان دارد و دوربین آن نیز از بالا به پایین می باشد . این بازی قرار است تجربه ای بسیار جذاب و دیوانه وار به بازیکن ها ارائه بدهد . مراحل بازی Neon Chrome Deluxe Edition به صورت تصادفی ایجاد می شوند و این موضوع می تواند ارزش تکرار بازی را بسیار بالاتر ببرد . محیط بازی طوری طراحی شده که به صورت کاملا تخریب پذیر است و شما می توانید هر چیزی را تکه تکه کرده یا نابود کنید ، می توانید دیوارها را نابود کنید یا حتی ساختمان ها و وسایلی که در بازی وجود دارند . بازی شامل تنوع خوبی از دشمن ها نیز می شود ، از نگهبانان امنیتی گرفته تا تانک های عظیم الجثه و قدرتمند که نابودی هر کدامشان لذت مخصوص به خود را دارد . سیستم پرک این عنوان در قالب پیشرفت های سایبر نتیکی می باشد و شما می توانید تجهیزات و وسایل خود را ارتقا داده یا حتی از اندام های مصنوعی استفاده کنید تا قدرت بیشتری داشته باشید . همچنین بیش از 10 اسلحه ی متفاوت در این بازی وجود دارد که شما با پیشرفت کردن می توانید آن ها را آزاد کرد و با استفاده از آن ها دشمن های خود را بکشید . شما می توانید بدون نیاز به اینترنت و به صورت آفلاین این بازی را به صورت 2 تا 4 نفره نیز بازی کنید تا تجربه ی جذابتر و هیجانی تر داشته باشید . توسعه دهندگان علاوه بر این ها یک ویرایش گر مراحل و ماد نیز برای

بازی Neon Chrome Deluxe Edition

طراحی کرده اند که با آن می شود کارهای شگفت انگیز و خلاقانه ای را انجام داد که قطعا جزو مهم ترین بخش های این گونه از بازی ها می باشد .
نام: Neon Chrome Deluxe Edition
حجم فایل: 526.68 مگابایت
شرکت سازنده: 10tons Ltd
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 10tons Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Neon Chrome Deluxe Edition - GOG

A masterful combination of top-down shooter and endless replayability with procedural levels. Blast your way through walls & enemies with guns and cybernetic abilities. Install perks from cyber chambers and upgrade your character stats after each death. Can you stop the Overseer? Neon Chrome is a ruthless twin-stick top-down shooter with procedurally generated levels and destructible environment.

لینک دانلود