تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی Neon Seoul Outrun نسخه کرک شده Portable

Neon Seoul Outrun

یک بازی واقعیت مجازی است که در دنیایی مدرن و آینده‌نگر روایت می‌شود. در این عصر، بشر به نهایت پیشرفت و تکنولوژی رسیده است و هوش مصنوعی ساخته دست او همه کار انجام می‌دهد و از توانایی و قدرت فکری انسان پیشی گرفته است. در همین دوره است که گونه‌ای جدید از شورشیان به نام OutRunners به وجود می‌آیند. شما نیز به‌عنوان یکی از همین شورشیان نقش‌آفرینی خواهید کرد. این گروه، از موتورهای بسیار سریع و قدرتمندی به نام هاوربایک استفاده می‌کنند که به آن‌ها امکان عبور از میان سایر خودروها و فعالیت در مکان‌های صعب‌العبور می‌دهد. مهم‌ترین عنصر

بازی Neon Seoul Outrun

سرعت است. هر کس بتواند این عنصر را کنترل کرده و به آن مسلط شود برنده خواهد بود. تمامی مراحل و چالش‌های بازی جدید هستند و در هیچ سطحی با دو چالش مختلف روبه‌رو نخواهید شد. موسیقی زمینه و صداگذاری بازی بسیار حرفه‌ای طراحی‌شده است و با محیط سریع و هیجان‌انگیز بازی کاملاً در تناسب است.
نام: Neon Seoul Outrun
حجم فایل: 209 مگابایت
شرکت سازنده: Playsnak
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - مسابقه ای
منتشر کننده: Playsnak
رمز فایل: www.download.ir

Neon Seoul Outrun

In a future where the AI we created have become our gods, a new breed of rebel has emerged - The OutRunners. Weaving through seas of automated vehicles, operating off the grid, these rebels risk their lives on hoverbikes built for insane speeds. Welcome to the future. Welcome to Neon Seoul. Where speed is a state of mind.

لینک دانلود