تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی NeverBound نسخه کرک شده Portable

NeverBound

یک بازی واقعیت مجازی شوتر است که با قابلیتی تحت عنوان تغییر جاذبه زمین یا گرویتی شیفت سبک شوتر اول‌شخص را به‌گونه‌ای مدرن و متمایز تعریف کرده است. محیط بازی دارای چند جاذبه مختلف یا اصطلاحاً مولتی جاذبه است بدین معنی که همان‌گونه که روی زمین به راحتی حرکت می‌کنید می‌توانید روی سقف و دیوار نیز به راحتی آب خوردن راه بروید. این قابلیت یکسری برتری‌های استراتژیکی به شما ارائه می‌دهد. به‌ عنوان‌ مثال می‌توانید روی سقف کمین کرده و به دشمنانی که در پایین هستند یورش ببرید! حرکت روی اظلاع مختلف دیوار و همچنین تغییر جاذبه به صورت دستی به شما امکان پیاده‌سازی یکسری مانورهای پیچیده می‌دهد که دشمنان را گیج کرده و در تیراندازی آن‌ها اختلال ایجاد می‌کند.

بازی NeverBound

در جهانی بسیار دور و مدرن روایت می‌شود که تجارب انسان در حیطه علم و فنّاوری به نهایت رسیده است. در این جهان انسان‌ها توانسته‌اند عنصر پنجمی به لیست چهارعنصری نیروهای بنیادین اضافه کنند که آن حالت چند جاذبه‌ای نام دارد. این کشف بسیار مهم انقلابی در عرصه جامعه و تکنولوژی پدید آورد که انسان‌ها را قادر می‌ساخت تا جهت جاذبه زمین را به صورت دستی تعیین کنند. 

..|| تجربه این عنوان با کنترلرهای معمولی موس و کیبرد ممکن نیست و باید از یکی از هدست های واقعیت مجازی اچ تی سی وایو، آکیولس ریفت و یا Windows Mixed Reality استفاده کنید ||..

نام: NeverBound
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Enthusiast Games
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Enthusiast Games
پیش نیاز: یکی از هدست های واقعیت مجازی اچ تی سی وایو، آکیولس ریفت و یا Windows Mixed Reality
رمز فایل: www.download.ir

NeverBound - Portable

NeverBound is the gravity-shifting shooter that adds another dimension to the traditional FPS. Take part in mind-bending combat and puzzles in multi-gravity environments. You are as dangerous from below as you are from above. Scale the walls and ceilings, or use long hallways as vertical drops, as you outmaneuver your enemies.

لینک دانلود