تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Nigeria – Additional Nation نسخه PLAZA

Nigeria – Additional Nation

یک بسته الحاقی برای بازی Sigma Theory می باشد که امکانات فروانی رو برای این بازی اضافه خواهد کرد . داستان اصلی بازی در باره یک کشف بزرگ علمی که توانایی تغیر در کل تکنولوژی استفاده شده توسط انسان را دارا است ، می باشد . این کشف به ابرقدت ها و سو استفاده گر ها این امکان را می دهد که بتوانند به وسیله آن اقتصاد کل دنیا را نابود کنند و کنترل آن را به دست خودشان بگیرند . در این بازی شما رئیس بخش هستید که موظف به حصول اطمینان از دستیابی و استفاده از این کشف برای کشور خودتان هستید . در ابتدا شما باید یک تیم 4 نفره را از میان 50 شخصیت قابل انتخاب بازی ، برگزینید . بسته به مقدار پیشرفت می توانید افراد بیشتر و بهتری را به استخدام خودتان در آورید و به این نکته توجه کنید که هر شخصیت دارای توانایی های منحصر به فردی است که بسته به نوع استراتژی شرکتتان باید آنها را انتخاب کنید . این اشخاص می توانند سرباز ، جاسوس و یا حتی هکر باشند . بسته الحاقی

بازی Nigeria – Additional Nation

می تواند کشور نیجریه را به این بازی اضافه کند . همچنین می توانید 4 نماینده جدید از این کشور که شامل جنگجو ، مدافع صلح ، افراد معمولی و یا یک دلال باشد را به ساتخدام خودتان در آورید  . همچنین 2 دانشمند و 2 دیپلمات نیجریه ای را نیز به این بازی اضافه می کند . برای استفاده از بسته الحاقی بازی Nigeria – Additional Nation داشتن نسخه اصلی بازی اجباری می باشد .   
نام: Nigeria - Additional Nation
حجم فایل: 571 مگابایت
شرکت سازنده: Mi-Clos Studio, Goblinz Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Goblinz Studio, Fractale
رمز فایل: www.download.ir

Nigeria - Additional Nation - PLAZA

This DLC adds a new playable nation: Nigeria.Content includes: 4 new Nigerian agents: Warrior, Peace, Pure and Dealer ، 2 Nigerian scientists ، Nigerian diplomat ، Exfiltration in the city of Abuja, Nigeria ، Nigerian trait: your country is immune to armed groups .

لینک دانلود