دانلود نرم افزار Noteastic Premium v2.8.0 نسخه ویندوز

Noteastic Premium

یک برنامه یادداشت برداری حرفه ای برای همه دستگاه های ویندوزی شما است ، کامپیوتر های رو میزی ، لپتاپ ها و یا تبلت ها در هر اندازه ای می توانند از این برنامه پشتیبانی کنند علاوه بر ویندوز می توانید این نرم افزار را بر روی دیگر دستگاه ها با سیستم عامل های دیگر نیز نصب کنید . این نرم افزار به خوبی همگام سازی شده تا همه نیاز های شما را از بابت نرم افزار یادداشت برداری مرتفع کند و دیگر نیازی به برنامه دیگر نداشته باشید . نرم افزار Noteastic Premium به شدت تمیز و سبک طراحی شده است تا همه نوع سلیقه ای از آن کار با آن و یادداشت گذاری درون  آن لذت ببرند . علاوه بر آن این دفترچه یادداشت دارای توانایی یادگیری است و می تواند از شما یاد بگیرد و در مواقعی به کمک شما بیاید . در واقع این نرم افزار یک برنامه مفید با ویژگی های اساسی است . اگر نرم افزار یادداشت برداری که در ویندوز به صورت پیش فرض قرار دارد نیاز های شما را برطرف نمی کند این نرم افزار کاملا مناسب شما خواهد بود و همه نیاز های شما را در بر می گیرد . از دیگر ویژگی های

نرم افزار Noteastic Premium

می توان به : امکان سازماندهی یادداشت ها بر اساس رنگ ، دارای نقطه اتصال به پرینتر ، امکان خروجی و ورودی گرفتن از داده های نرم افزار و … اشاره کرد . همچنین این نرم افزار قابلیت همگام سازی با همه نسخه های موجود در هر دستگاهی را دارد و می توانید نوشته هایتان را در هر دستگاهی ببینید .
نام: Noteastic Premium
حجم فایل: 260 مگابایت
شرکت سازنده: Noteastic
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.8.0
نسخه: 32 بیتی ، 64 بیتی
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Noteastic Premium - v2.8.0

The Notepad program is a clean notepad app for your Windows device. It was developed to work great on desktops, tablets and smaller handsets.It was designed to clean lightweight simple and easy to use. This notepad has a virtually limitless note taking capacity and will work great on most of the devices.It is a good looking application with basic features.

لینک دانلود