دانلود بازی کامپیوتر NuclearRifle نسخه کرک شده DARKSiDERS

NuclearRifle

یک بازی اکشن و تیراندازی اول شخص است و داستان این بازی درباره مردی است که در یک هتل بیدار می شود و متوجه می شود که تمامی درهای آن قفل است و هر از چندگاهی صداهای ترسناکی از اطرافش به گوش می رسد . بالاخره او با سختی فراوان از آن اتاق خارج می شود اما متوجه می شود که تمامی ورودی ها و خروجی های شهر بسته شده است و اینگونه نتیجه می گیرد که به تنهایی در این شهر عجیب و غریب گرفتار شده است و نمی داند چه اتفاقی افتاده است . در بازی NuclearRifle شما در نقش اصلی بازی هستید و باید سعی کنید که از این شهر فرار کنید و بدانید که در یک جنگ پر تنش هستید و نمی توانید به راحتی پیش بروید . ویژگی های

بازی NuclearRifle

بدین شرح است : شما فردی با قدرت بدنی بسیار بالا هستید ، خود را در جنگی پر تنش می بینید ، نمایش و محیط بسیار زیبا و چشم نواز ، معماهای کوچک و جزئی قابل حل ، وجود اسلحه هایی که نیازی به بارگذاری مجدد گلوله ندارند و … .
نام: NuclearRifle
حجم فایل: 4.04 گیگابایت
شرکت سازنده: SandStormeStudio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SandStormeStudio
رمز فایل: www.download.ir

NuclearRifle - DARKSiDERS

NuclearRifle is an FPS shooting game. The protagonist wakes up from a small town house, only to find that the doors are locked.From time to time, strange sounds of biting came from nearby houses, and the exit of the town were sealed.What happened to the town? Can the protagonist escape?

لینک دانلود