تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر On My Own v20160322 نسخه کرک شده Portable

On My Own

عنوانی در سبک ماجرایی و استراتژیک است که زیبایی و آرامش جهان بیرون را با خطرات تهدیدکننده‌ی بقای انسان به‌گونه‌ای هنرمندانه ترکیب کرده است. هر محیطی در عین اینکه فرصت‌های مناسبی به ما ارائه می‌کند چالش‌ها و خطرات طاقت‌فرسایی نیز در پیش راه می‌گذارد. در گیم پلی بازی On My Own باید نهایت سعی خود را به کار ببرید تا غذا و ابزارآلات موردنیاز خود را پیداکرده و خودتان را با تغییرات فصلی و پیامدهای حاصل از آن تطبیق دهید. در

بازی On My Own

روش زندگی مستقل و تنها در جنگل را فرا خواهید گرفت و آماده‌ی رویارویی با خطرات بزرگی خواهید شد! درمجموع چهار محیط مختلف در بازی وجود دارد که هرکدام عناصر و چالش‌های منحصربه‌فردی دارند. در این محیط باید حیوانات را شکار کرده و هر طور شده غذای خود را تأمین کنید. در محیط بازی آیتم‌های مختلفی نهفته است که باید آن‌ها را پیداکرده و در کنار یکدیگر قرار دهید تا ابزاری کاربردی به وجود آید. استراتژی دقیق از اهمیت حیاتی برای زنده ماندن برخوردار است. باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در فصول گرم که غذا وجود دارد مقداری را برای زمستان و فصول سرد ذخیره کنید تا دچار مشکل نشوید. موسیقی زمینه بازی پویا است و در هر شرایط و یا محیطی موسیقی خاصی پخش خواهد شد که به غنی کردن تجربه دریافتی کمک شایانی می‌کند.
نام: On My Own
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: Chad Close, Kyle Weik
تاریخ انتشار: 2016
ورژن: v20160322
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - شبیه ساز - استراتژیک
منتشر کننده: Close Studios, Beach Interactive
رمز فایل: www.download.ir

On My Own

On My Own balances the beauty and tranquility of being outdoors, with the harsh reality of struggling to survive in nature.

لینک دانلود