تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر One Giant Leap v0.13

One Giant Leap یکی از بازی های سبک اکشن و ماجرایی است که توسط کمپانی Sylvan Studios LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . با ارائه عینک های واقعیت مجازی توسط کمپانی های مختلف , بازی های مخصوص این فناوری هر روز در حال افزایش است . One Giant Leap نیز یکی از این بازی هاست که شما را در فضا معلق می کند .  تنها کافیست قدم کوچکی در اتاق خود بردارید تا جهشی بزرگ در فضا داشته باشید .

سایر توضیحات : در این بازی شما به عنوان یک فضانورد برای انجام یکسری ماموریت های خاص به ماه فرستاده می شوید . تمامی بخش های بازی از حرکات گرفته تا نحوه حرکت بر روی سطح ماه , از اطلاعات به دست آمده توسط ایستگاه های فضایی و فیلم های سفر فضانوردان شبیه سازی شده است . هنگامی که بر روی ماه قدم می گذارید با تصویر شگرفی روبرو خواهید شد , بله تصویر زمین که در این بازی رویای مشاهده زمین از سیاره ای دیگر را برای انسان ها به واقعیت بدل کرده است . مسیر بازی مشخص است و در طول ماموریت ها یکسری اطلاعات به شما داده می شود که مربوط به همان بخش بوده و شما باید کارهای مشخصی را انجام دهید و نتیجه را به ایستگاه فضایی مخابره کنید . تجهیزات جالبی در بازی دیده می شود مانند مواد منفجره ای که باید در محل های از پیش تعیین شده قرار گیرند تا با تخریب بخشی از سنگ ها , نمونه هایی برای آزمایش به دست آید .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

* توجه داشته باشید این بازی تنها با عینک VR یا واقعیت مجازی قابل اجرا خواهد بود *

One.Giant.Leap-Screen

 مشخصات بازی  One Giant Leap :نام بازی : One Giant Leapپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Sylvan Studios LLCمنتشر کننده : Sylvan Studios LLCسبک بازی : اکشن و ماجرایینوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

One Giant Leap

لینک دانلود