دانلود بازی ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS – CODEX

ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS

یک بازی جدید در سبک اکشن آرکید مبارزه ای می باشد که با اقتباس از مجموعه ی مانگاها و انیمه های محبوب و پر طرفدار One Punch Man ساخته شده است . بازی ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS اولین بازی این سری در سبک مبارزه ای می باشد و شامل بیش از بیست تا از شخصیت های مجموعه می شود . توسعه دهنده ی این بازی استودیوی Spike Chunsoft می باشد که در سال گذشته ی بازی Jump Force را ساخته و عرضه کرده بود . این بازی در میدان های مبارزه ی سه بعدی جریان دارد و شما پیش از شروع هر مسابقه باید تیمی متشکل از سه شخصیت را تشکیل دهید و سپس وارد مسابقه می شوید . همچنین شخصیت اصلی این مجموعه یعنی Saitama شامل یک صحنه ی ورود مخصوص و منحصر به فرد بسیار جذاب و تماشایی در این بازی می شود ، این شخصیت یک فرد شکست ناپذیر می باشد و می تواند با یک ضربه هر کسی را شکست دهد . بنابراین او هیچ وقت نمی تواند در دور اول مبارزه ها حضور داشته باشد و اگر شما او را انتخاب کنید ، باید ابتدا با دو شخصیت دیگر خود مبارزه کنید و اگر آن ها شکست خوردند ، آن وقت می توانید از Saitama استفاده کنید ، البته استفاده از حرکات و تکنیک های خاص می توانند زمان رسیدن او را کاهش دهند . اگر هر دو بازیکن مسابقه ، شخصیت Saitama را انتخاب کنند ، می توانند به یک دیگر صدمه بزنند تا زمانی که نهایتا یکی از آن ها شکست بخورد و از زمین مبارزه فرار کند . در

بازی ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS

شما این امکان را خواهید داشت تا شخصیت مخصوص به خود را در این عنوان بسازید و قدرت ها و توانایی ها را برای او تنظیم کنید و سپس آن را به دنیای این مجموعه بیاورید . 
نام: ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS
حجم فایل: 6.61 گیگابایت
شرکت سازنده: Spike Chunsoft Co. Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - آرکید - مبارزه ای - انیمه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BANDAI NAMCO Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

ONE PUNCH MAN: A HERO NOBODY KNOWS - CODEX

The first "One Punch Man" game finally makes its debut! Dive into a dynamic fighting game experience with beloved characters from the first Season of One Punch Man! Play as your favorite hero – or become one! YOU are the hero! Create your own hero avatar and choose your own set of powers and abilities! Edge of your seat fighting! Dynamic 3v3 fighting featuring events as seen in One Punch Man such as meteors and other heroes.

لینک دانلود