تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود انیمه سریالی One Punch Man + زیرنویس فارسی

به روز رسانی :

1398/03/01 فصل دوم - قسمت 07 اضافه شد .

One Punch Man یک انیمه سریالی ساخته کشور ژاپن می باشد که قسمت اول آن در تاریخ 5 اکتبر 2015 از چندین شبکه تلویزیونی ژاپنی پخش شد. انیمه سریالی One Punch Man یکی از برترین انیمیشن های سریالی با رتبه زیر 30 در بین برترین های برنامه های تلویزیونی در سال 2015 می باشد. داستان ها و وقایع این انیمیشن سریالی در کلان شهر خیالی Z در ژاپن رخ می دهد. این پر از هیولا های عجیب و غریب می باشد که به طور مرموزی ظاهر می شوند و باعث به وجود آمدن خرابی های بسیاری می شوند. Saitama قویترین قهرمان و سر دسته آن ها می باشد که قادر است هر هیولا و خلاف کاری را تنها با یک ضزبه مشت از پای در آورد.

سایر توضیحات : سایر توضیحات : به خاطر قدرت فروانی که Saitama دارد اکثر مبارزات را می برد و به همین علت همیشه دنبال یک حریف قوی تر از خود می گردد که تا بتواند با او به مبارزه بپردازد. در این ماجراجویی ها او با دوستان جدید، دشمنان مختلف و همراهان جدید ملاقت می کند و همین امر با عث می شود تا با قهرمانان دیگر تشکیل یک گروه می دهند و تحقیققات گسترده تر و بزرگ تری را برای مبارزه با دشمنان خود انجام دهند. هر چه که داستان این انیمیشن سریالی جلو تر می رود شخصیت های بیشتری به آن اضافه می شوند و به Saitama کمک می کنند تا بتواند دشمن های خطرناک تری را نابود کند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

One Punch Man

سایر مشخصات انیمه سریالی One Punch Man :

– کارگردان : Shingo Natsume

– نویسنده : Tomohiro Suzuki

– سال آغاز : 5 اکتبر 2015

– تعداد فصل : 2 فصل

– وضعیت پخش : درحال پخش

– زبان فیلم :  ژاپنی

– کیفیت تصویر : 1080p x265 و 720p

– زیرنویس انگلیسی : ندارد

– زیرنویس فارسی : دارد

– پیوند : IMDB

 

One Punch Man - 480p - 720p - 1080p

On an unnamed Earth-like super-continent planet, powerful monsters and villains have been mysteriously appearing and causing disasters. To combat them, the world's government created a Hero Association that employs superheroes to stop the violent creatures and villains. Each of the Hero Association's superheroes are ranked from Class-C to Class-S. Saitama is an unranked hero, hailing from the metropolis of City-Z, who performs heroic deeds for his own entertainment. He has trained himself to the point where he can effortlessly defeat any opponent with a single punch. However, since Saitama became a hero for the fun of the experience, he has lately become bored with his superhuman power, and frustrated at the complete lack of strong opponents that can challenge him. It is confirmed Saitama (the protagonist) could destroy a solar system if he used a super-serious punch at full power.

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید انیمه سریالی One Punch Man با کیفیت 1080p x265 و 720p
خرید
لینک دانلود