دانلود بازی Borderlands The Handsome Collection نسخه Epic

Borderlands The Handsome Collection

یک باندل کامل و هیجان‌انگیز برای طرفداران سری بردرلند است که دو بازی جذاب

Borderlands 2

و

Borderlands: The Pre-Sequel

را در خود جای داده است. با استفاده از این باندل جذاب قادر خواهید بود تا جهان پر هرج‌ومرج و خشن پاندورا در بازی Borderlands 2 را به همراه تجارب اکتشافی جذاب Borderlands: The Pre-Sequel به صورت هم‌زمان تجربه کنید. بازی Borderlands 2 شما را به جهان زیبای پاندورا می برد. جهانی پر از هرج‌ومرج و مملو از شگفتی‌های مختلف که حیات آن توسط سازمان مخوفی به نام Hyperion تهدید می‌شود. حال شما مأموریت دارید تا به عنوان یکی از اعضای Vault hunter ها وارد میدان شده و شخصی به نام جک خوشگله (Handsome Jack) که به حساب خودش قصد ایجاد عصری جدید برای دنیای پاندروا دارد را دستگیر کرده و نابود کنید. Borderlands The Handsome Collection نیز شما را به قمر پاندورا که الیپیس نام دارد می‌برد. وقایع داستانی این عنوان از نظر سیر زمانی در میان نسخه اول و دوم قرار دارد. در این بازی با چگونگی به قدرت رسیدن جک خوشگله (Handsome Jack) و وقایع پیش‌زمینه‌ای و ریشه‌ای بازی Borderlands 2 آشنا خواهید شد.

..|| این بازی دیگر رایگان نیست و برای اجرای آن باید سی دی کی بازی را تهیه کنید||..

Borderlands 2

در این عنوان کنترل یکی از چهار کلاس موجود در بین نیروهای vault hunter را بر عهده خواهید گرفت و سیری تمامی نشدنی و هیجان‌انگیز از غارت (Loot) و تیراندازی را تجربه خواهید کرد. در طی روند بازی با سیل بی‌شماری از موجودات عجیب روبه‌رو خواهید شد که توسط مغر متفکر سازمان Hyperion یعنی جک رهبری می‌شوند. چهار کلاس جدید vault hunter ها به ترتیب سایرن (Siren)، کماندو (Commando)، گانزرکر (Gunzerker) و قاتل (Assassin) نام دارد. هر کدام از این کلاس‌ها دارای قابلیت‌های منحصربه‌فرد و جذابی هستند به عنوان مثال کلاس گانزرکر قادر است تا تقریباً هر سلاحی را با یکدیگر مچ کرده و به صورت دوتایی از آن‌ها استفاده کند! بازی شما را با نمایش جذابی که از جهان پاندورا ارائه می‌دهد شگفت‌زده خواهد کرد. پاندورا در این عنوان بسیار زیباتر و جذاب‌تر است و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد. تنوع محیطی در سطح بسیار خوبی قرار دارد به‌گونه‌ای که در یک مرحله بخش‌های سرد قطبی توندرا را تجربه خواهید کرد و در بخشی دیگر به چمنزاری خوش آب‌وهوا و زیبا خواهید رفت. نیروهای دشمن نیز همانند سایر بخش‌های بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار است. از جمله مهم‌ترین دشمنان شما می‌توان به ارتش رباتی Hyperion اشاره کرد که مستقیماً توسط جک کنترل می‌شود.

Borderlands 2

 

Borderlands: The Pre-Sequel

بازی Borderlands: The Pre-Sequel وقایع داستانی پیش از Borderlands 2 و چگونگی قدرت گرفتن جک را به شما نشان خواهد داد. در این نسخه به ماه پاندورا که ایلیپس نام دارد فرستاده شده و قدم‌به‌قدم با داستان جک آشنا خواهید شد. این نسخه در واقع از زاویه فکری و دید جک داستان را به شما القا خواهد کرد و مراحل تبدیل‌شدن او به مهم‌ترین شورشگر پاندورا را ریزبه‌ریز شرح خواهد داد. گیم پلی بازی و مکانیک‌های آن تا حدودی با نسخه‌های قبلی از جمله Borderlands 2 تفاوت دارد. به عنوان مثال در این نسخه با اسلحه‌هایی روبه‌رو خواهیم شد که به لیزر و تکنولوژی یخی مجهز شده‌اند و از قابلیت‌های منحصربه‌فردی مانند فریز کردن دشمنان بهره‌مندند. 3 شخصیت این نسخه کاملاً جدای از شخصیت‌های نسخه دوم هستند و هرکدام در قالب کلاس‌های منحصربه‌فردی طراحی شده‌اند. این شخصیت‌های جدید به ترتیب ویلهلم با کلاس Enforcer، نیشا با کلاس Lawbringer و آتنا با کلاس گلادیاتور نام دارند. شایسته به ذکر است که ربات دوست‌داشتنی نسخه دوم یعنی Claptrap نیز در این عنوان نقش ایفا می‌کند و برای اولین بار به یک سری تجهیزات مبارزاتی مجهز شده است.

Borderlands: The Pre-Sequel

محتویات باندل Borderlands The Handsome Collection:

  • دو نسخه مجزا و مهم سری بردرلند (Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel) در قالب یک پک کامل و منسجم
  • تمامی محتویات الحاقی منتشر شده برای این دو عنوان
  • امکان بازی به صورت Cooperative تا حداکثر 4 بازیکن
نام: Borderlands The Handsome Collection
شرکت سازنده: Gearbox Software و 2K Australia
تاریخ انتشار: 2015
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 17 سال به بالا
منتشر کننده: 2K
رمز فایل: www.download.ir

Borderlands The Handsome Collection

Shoot and loot as you explore the mayhem-filled world of Pandora in BORDERLANDS 2 and the lunar madness of BORDERLANDS: THE PRE-SEQUEL in BORDERLANDS: THE HANDSOME COLLECTION.

لینک دانلود