تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار OZEKI VoIP SIP SDK v1.9.12 نسخه ویندوز

OZEKI VoIP SIP SDK

نرم افزاری کاربردی برای برنامه نویسان است و به واسطه این نرم افزار قادر خواهید بود که تماس های بر خط یا VoIP را بر روی نرم افزار مورد نظرتان ایجاد کنید . با این نرم افزار نیازی به دانش و مهارت تخصصی نوشتن اینگونه برنامه ها ندارید و می توانید راه حل هایی آسان و راحت را دریافت کنید و آنها را بر روی نرم افزار اصلی مورد نظرتان اجرایی کنید . از دیگر امکانات نرم افزار OZEKI VoIP SIP SDK می توان به : یک راه حل ساده برای اجرایی کردن امکان تماس های VoIP بر روی هر نرم افزار دیگر که کار را برای شما ساده تر می کند و نیاز شما را از دانش نوشتن اینگونه برنامه ها کمتر می کند ، این نرم افزار یک سیستم تلفن حرفه ای بر بستر VoIP با پشتیبانی از Ozeki VoIP SDK است که می توانید PBX های مورد نظر خودتان را درون آن بگذارید و از آن استفاده کنید ، امکان گسترش این نرم افزار به صورت دلخواه برای خودتان و یافتن بهترین راه حل ها برای ویشرایش این برنامه است ، امکان داشتن نسخه وب نرم افزار ، امکان توسعه توسعه callcenter و CRM و … اشاره کرد .

نرم افزار OZEKI VoIP SIP SDK

ارتباطات شرکت شما را بر بستر نرم افزاری موثر تر می کند و شما می توانید ارتباطات را از طریق وب تلفن درون این نرم افزار برقرار نمایید و با مشتریان به صورت مستقیم در تماس باشید .
نام: OZEKI VoIP SIP SDK
حجم فایل: 121 مگابایت
شرکت سازنده: OZEKI
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.9.12
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

OZEKI VoIP SIP SDK - v1.9.12

Free Download OZEKI VoIP SIP SDK it is an excellent software development suite that lets you quickly and easily create VoIP calls from your application.You do not need to have specialized programming skills, with the greatest knowledge of general programming, with this tool you are able to create superb VoIP solutions. After downloading, you need to integrate the Ozeki VoIP SIP SDK into your application. It is immediately ready for VoIP call.

لینک دانلود