تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pattern نسخه کرک شده DARKZER0

Pattern

جدیدترین ساخته مشترک Galen Drew ،Michael Bell و Badru است که در سال 2020 و توسط Ice Water Games منتشر شده است. بازی Pattern در واقع پروسه‌ی ساخت بازی‌های رایانه‌ای را به بازیکنان نشان می‌دهد و به‌نوعی روند و مراحل ساخت یک بازی ویدیویی را توضیح داده و شبیه‌سازی می‌کند. بازی‌های ویدیویی یکی از پرطرفدارترین هنرهای عصر حاضر هستند و در واقع نقطه برخورد سایر هنرها مانند طراحی گرافیک، موسیقی، شخصیت‌پردازی، داستان‌سرایی و … می باشند. جهان

بازی Pattern

کاملاً نامحدود و آزاد است و می‌تواند شما را برای مدتی طولانی با خود سرگرم کند. در هر بخشی از این گیم پلی چیزی پنهان است که ارزش جستجو و اکتشاف دارد. ساندترک های بازی کاملاً با فضای بازی تناسب دارد و در ارائه تجربه‌ای بهتر به گیم پلی بازی کمک می‌کند. موسیقی زمینه بازی در هر بخش از گیم پلی متفاوت است و تحت تأثیر عناصری است که شمارا احاطه کرده‌اند. چرخه شب و روز به صورت کامل در این عنوان پیاده شده و کاملاً محسوس است. دوربینی در بازی وجود دارد که به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا هر بخشی از گیم پلی را که خواستند ضبط کرده و بعداً دوباره آن را تماشا کنند.
نام: Pattern
حجم فایل: 106 مگابایت
شرکت سازنده: Galen Drew, Michael Bell, Badru
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ice Water Games
رمز فایل: www.download.ir

Pattern - DARKZER0

Pattern is a videogame about making videogames, a story about the process of making art. You explore an endless procedurally generated world and discover new environments and surprises around every corner.

لینک دانلود