تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos

Photography 5 Steps to Great Photos از مجموعه فیلم های آموزشی ی باشد که توسط شرکت Udemy تهیه شده است و توسط Pawel Lipski نیز تدریس می شود که دارای سابقه بیش از 30 سال در زمینه عکاسی دارد. اگر می خواهید که در زمینه عکاسی به درجه استادی برسید و به عکاس حرفه ای تبدیل شوید باید از یک سیستم گام به گام استفاده کنید که هم آسان باشد و هم کاربردی. دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos به شما یک طرح پیشنهاد می کند که می توانید به کمک آن و در طی 5 مرحله عکس های خارق العاده ای داشته باشید و از دیدن و نمایش آن لذت ببرید.

سایر توضیحات : Pawel Lipski در دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos تمامی تجربیات این 30 سال خود را در غالب 2 ساعت ویدیوی آموزشی به شما آموزش می دهد تا شما هم بتوانید مسیری را که طی کرده را تجربه کنید. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Photography 5 Steps To Great Photos

ملزومات یادگیری دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos :

– یک دوربین. هر نوع دوربینی. یک DSLR یا چیزی شبیه آنچه چیزی از دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos کسب می کنید :– بالای 26 درس و 2 مجتوا– افزایش کیفیت عکاس های خود با استفاده از یک روش گام به گام– یادگیری عناصر اصلی عکاسی های خارق العاده– یادگیری بیش از 20 روش مهم برای بهبود عکس های خود مخاطبان هدف دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos :– این دوره برای کسانی است ک می خواهند تصاویر بهتری بگیرند– کسانی که زمان زیادی برای رفتن کلاس ها ندارند– کسانی که می خواهند تا مهترین نکات را در کمترین زمان یاد بگیرند سر فصل های دوره آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos :– معرفی– گام 1 : نور– گام 2 : ترکیب– گام 3 : سیما– گام 4 : نظارت– گام 5 : صبر– خاتمهمشخصات فیلم آموزشی Photography 5 Steps To Great Photos :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Udemy– مدرس : Pawel Lipski– مدت زمان آموزش : 2 ساعت– پروژه تمرینی : ندارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 1080*1980– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Photography 5 Steps To Great Photos

لینک دانلود