دانلود PHP v8.2.12 Final اجرای دستورات PHP تحت وب

PHP یک زبان برنامه‌نویسی متن باز است که برای توسعه وب از آن استفاده می‌شود. زبان PHP بیشتر برای ایجاد صفحات وب پویا و پردازش اطلاعات فرم‌ها، تعامل با پایگاه داده‌ها، و ساخت برنامه‌های وب مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاکنون، PHP یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی محبوب در دنیای وب بوده و از آن در بسیاری از وب‌سایت‌ها و برنامه‌های تحت وب استفاده شده است.

PHP به خوبی با HTML ترکیب می‌شود و این امکان را فراهم می‌کند که کد PHP درون صفحات HTML قرار گیرد. همچنین، به راحتی با اکثر سیستم‌های مدیریت پایگاه داده همچون MySQL، PostgreSQL، SQLite و غیره هماهنگی دارد. نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، این است که با پیشرفت تکنولوژی و ظهور زبان‌های دیگر، استفاده از PHP در برخی موارد ممکن است کاهش یابد؛ اما هنوز هم در بسیاری از پروژه‌ها و وب‌سایت‌ها به عنوان یک ابزار موثر و قدرتمند شناخته می‌شود..

PHP یک زبان برنامه‌نویسی آزاد است که تحت مجوز PHP منتشر شده است، این مجوز به دلیل محدودیت‌های خاص خود در استفاده از عنوان PHP، با مجوز همگانی گنو (GPL) سازگاری ندارد. PHP قابل نصب بر روی اکثر سرورهای وب است و همچنین امکان نصب آن به عنوان یک شل جداگانه بر روی تقریباً هر سیستم عامل و پلتفرمی وجود دارد. تمامی این امکانات به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

نام: PHP
شرکت سازنده: PHP
ورژن: v8.2.12
آپدیت: 2023
زبان: انگلیسی
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *