تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Plane Flight Simulator Free v1.0

Plane Flight Simulator Free

نام بازی بسیار جذاب و محبوب در سبک بازی های شبیه ساز و ماجراجویی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان از سایت ما دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . در

بازی اندروید Plane Flight Simulator Free

خلبانی حرفه ای شوید و هواپیماهای مختلف مسافر بری را هدایت کنید و مسافران خود را ب سلامت به مقصدشان برسانید . این بازی کاملا شبیه سازی بر اساس واقعیت بوده و حس بسیار هیجانی را به مخاطب خود القا می دهد . اگر سقوط کنید امتیاز بازی شما کاهش پیدا می کند و شما برای خرید هواپیما و آیتم های جدید بازی به این امتیاز ها احتیاج خواهید داشت . بازی دارای گرافیک بسیار باکیفیتی می باشد که کاربر را جذب خود خواهد کرد . شما همچنین می توانید در Plane Flight Simulator Free خلبانی هلیکوپتر را هم بر عهده داشته باشید و آن را یاد بگیرید . بازی بسیار واقع گرایانه و هیجانی می باشد که یکی از نکات بسیار خوب بازی به شمار می آید .
نام: Plane Flight Simulator Free
حجم فایل: 38 مگابایت
شرکت سازنده: Game Mentors
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3+
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Plane Flight Simulator Free - v1.0

Plane Flight Simulator Free is an awesome new Airplane Simulator game with a lot of fun in it to enjoy.
Become the pilot and fly your commercial jet to the destination shown in radar. Guide and steer your plane through all towards the point of destination to ensure you head to the correct destination, go through all of the way points and land at your destination airport. within the time limit to earn yourself more pilot stripes.

لینک دانلود